Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RGZW w Warszawie zleca przeprowadzenie konserwacji sieci radiotelefonicznych

 

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił dwa zaproszenia do złożenia ofert na konserwacje sieci radiotelefonicznych. Pierwsze w Zarządzie Zlewni w Giżycku, a drugie na terenie Zarządu Zlewni w Dębem.

 

 rzgw_www.jpg

 

Przedmiotem prac w przypadku konserwacji sieci radiotelefonicznej w Zarządzie Zlewni w Giżycku jest:

a) przegląd konserwacyjny sieci radiotelefonicznej w Nadzorze Wodnym w Giżycku (11 szt. w różnych miejscowościach) i Augustowie (19 szt. w różnych miejscowościach) – ma polegać na sprawdzeniu poprawności funkcjonowania wszystkich urządzeń, poprzez kontrolne nawiązanie łączności z innymi użytkownikami, oczyszczenie zewnętrznych powierzchni poszczególnych elementów każdego aparatu, sprawdzenie stanu przewodów, złączy i usunięcie ewentualnych uszkodzeń

b) naprawa interwencyjna radiotelefonów (typ FTL-1011)- założono cztery naprawy w ciągu trwania umowy

c) konserwacja masztów antenowych z naprawą instalacji antenowej (taka sama ilość lokalizacji jak w podpunkcie a) – ma polegać na usunięciu ujawnionych nieprawidłowości, takich jak uszkodzenie powłoki malarskiej, uzupełnienie brakujących śrub, podkładek, nakrętek oraz naprawie uszkodzonych instalacji antenowych.

 

Analogicznie przedmiotem (ewentualnego) zamówienia związanego z konserwacją sieci radiotelefonicznej na terenie Zarządu Zlewni w Dębem jest:

a) okresowy przegląd 22 kpl. radiotelefonów

b) interwencyjne naprawy radiotelefonów – założono 4 naprawy

c) naprawa i konserwacja instalacji antenowej wraz z masztem rurowym – 1 kpl. - polegająca na usunięciu istniejących nieprawidłowości (Wykonawca w porozumieniu z Zarządem Zlewni w Dębem wybiera tą wymagającą najpilniejszej naprawy).

 

Wartość każdego z postępowań nie przekracza równowartości 30 tysięcy EUR. Oferty związane z Zarządem Zlewni w Giżycku można było składać do 12 lipca br. (do 14 zamawiający czekał na potwierdzenie z powodu opublikowania odpowiedzi na pytania), natomiast oferty związane z Zarządem Zlewni w Dębem do dnia 20 lipca br.

 

Termin realizacji konserwacji w Zarządzie Zlewni w Giżycku to 30 listopad br., natomiast w drugim przypadku ten termin to 15 grudzień br. Kryterium oceny ofert to w 90% cena, a w 10% doświadczenie w podobnych pracach. W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert zamawiający może kontaktować się z wykonawcami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.

 

Źródło i fot.: http://warszawa.rzgw.gov.pl/