Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PCC Rokita zamawia system łączności radiowej DMR

 

PCC Rokita to duże zakłady przemysłu chemicznego w Brzegu Dolnym należące do grupy PCC SE z siedzibą w Duisburgu. Jest to jedna z wiodących firm chemicznych w Polsce i największa na Dolnym Śląsku. PCC Rokita SA jest producentem i dystrybutorem ponad 400 produktów, które z powodzeniem wykorzystują inne branże, takie jak: przemysł tworzyw sztucznych, kosmetyczny, budowlany, tekstylny oraz chemia gospodarcza i przemysłowa. Firma ogłosiła właśnie przetarg na wdrożenie systemu DMR na terenie swoich zakładów chemicznych.

 

 Rokita-PCC-wytwornia-siarczanowanych

 

System będzie się składał m.in. z jednego przemiennika DMR (model SLR5500), 10 radiotelefonów stacjonarnych (modele DM4600, DM4200), 15 radiotelefonów przenośnych DM2600/2400 (w tym 12 w wykonaniu iskrobezpiecznym ATEX - DP4801 EX). Zamówione zostaną też akcesoria audio firmy SAVOX, wśród nich adaptery ATEX ze złączem MOLEX, przyciski PTT i aż 40 zestawów podhełmowych SAVOX HC-1 z indukcja kostną.

 

Przedmiotem dostawy jest również kompleta instalacja antenowa z szafą Rack i ochronnikiem przeciwprzepięciowym. Wykonawca przygotuje dokumentacje techniczną oraz mapki zasięgu radiowego niezbędne do złożenia wniosku do UKE.


Zamawiający wymaga wdrożenia całego systemu w 40 dni. Postępowanie zostanie zakończone aukcją elektroniczną. Każdy oferent zobowiązany jest o złożenia oferty do dnia 22.07.2016 r. do godziny 12:00. O wyborze oferenta w 100% zdecyduje cena. Sprzęt zostanie zakupiony za pośrednictwem firmy leasingowej. Warunkiem koniecznym jest wykonanie wizji lokalnej na terenie zakładu przed złożeniem oferty.

 

Źródło i fot: zakupy.pcc.pl