Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ekspresowa dostawa radiotelefonów od Altran przed Szczytem NATO

 

Firma ALTRAN dostarczyła w ekspresowym tempie 132 radiotelefony przenośne DMR do Komendy Stołecznej Policji. Dostawa jest efektem wygranego przetargu, który ogłoszono w specjalnym trybie przed Szczytem NATO.

 

 motorola-dp4801-mototrbo

 

Radiotelefony podzielono w zestawy po 3 sztuki, co daje razem 44 zestawy. Jako wzorcowy model radiotelefonu podano model Motorola DP4801e lub równoważny, który spełni wszystkie postawione wymagania. Na jeden komplet radiotelefonu składa się: antena dwupasmowa VHF/GPS, akumulator pozwalający na pracę przez minimum 14 godzin w trybie 5%/5%/90%, klips, ładowarka jednostanowiskowa oraz deklaracja CE i instrukcja obsługi. 

 

Przedmiotem dostawy było też oprogramowanie, umożliwiające pełną konfigurację radiotelefonów, w najnowszej, stabilnej wersji, a także 4 kable do radiotelefonów.

 

Firma ALTRAN złożyła jedyną ofertę w tym postępowaniu. O wyborze w 100% zdecydowała cena. Otwarcie ofert nastąpiło 23 czerwca a zaledwie tydzień później odbyła się dostawa radiotelefonów.

 

Źródło: przetargi.policja.waw.pl