Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

40 radiotelefonów stacjonarnych DMR dla Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy

 

Kujawsko-pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy opublikował przetarg na dostawę radiotelefonów stacjonarnych oraz zasilaczy sieciowych do radiotelefonów dla Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Przedmiotem zamówienia jest 40 kompletów radiotelefonów pracujących w paśmie VHF zgodnie ze standardem ETSI DMR.

 

 kujawsko-pomorski-urzad-wojewodzki

 

Sprzęt wchodzący w skład przedmiotu zamówienia musi być fabrycznie nowy i nieuszkodzony. Wymagana jest pełna współpraca z radiotelefonami MOTOTRBO DMR serii 2000 użytkowanymi w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w zakresie połączeń grupowych, indywidualnych, statusów i wiadomości tekstowych w trybie cyfrowym oraz autoryzacji dostępu przy pomocy klucza.

 

Radiotelefony muszą mieć możliwość programowania drogą radiową: zaprogramowania min. 160 kanałów, wyświetlanej nazwy kanału (min 12 znaków alfanumerycznych); pracy z dużą lub małą mocą nadajnika, ustawienia dowolnego kanału do pracy w skaningu zarówno w trybie cyfrowym i analogowym.

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w kwocie 1.800. Kryteria oceny ofert to cena (90%) oraz termin realizacji (10%). Termin składania ofert upłynął dzisiaj o godzinie 11. Otwarcie ofert nastąpiło o godzinie 11:15. Przed otwarciem ofert zamawiający podał, iż na sfinalizowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 80 tys zł brutto.

 

Oferty złożyli (kolejność od najniższej ceny brutto):

1. ABEKOM PLUS Sp. z o.o. (Szczecin) - 74 791,00 zł

2. ALFA RADIO Jarosław Kaźmierczak (Bydgoszcz) - 74 800,00 zł

3. RADKOM Sp. z o.o. (Gdynia) - 77 411,28 zł

4. PERFECT P. Mieszkowski, B. Tarnawska s.c. (Warszawa) - 77 736,00 zł

5. SILESIA TRANSPORT Sp. z o.o. (Katowice) - 106 764,00 zł

Termin wykonania firma SILESIA TRANSPORT określiła na 40 dni od daty zawarcia umowy, pozostałe firmy zadeklarowały dostarczenie sprzętu w 30 dni. Wszystkie firmy zaoferowały 24 miesiące gwarancji.

 

Źródło: bip.bydgoszcz.uw.gov.pl