Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PKP chce zakupić analogowe radiotelefony

 

Na Platformie Zakupowej Polskich Linii Kolejowych pojawiły się ogłoszenia na dostawę radiotelefonów analogowych Motorola GP360 i GP340. Kolejarze wymagają dostawy fabrycznie nowych radiotelefonów, które nie są już produkowane. Szansę na realizację dostaw są wiec niewielkie.

 

pkp-plk-pociag

 

W zestawie z radiotelefonem mają się znaleźć zapasowy akumulator, futerał, mikrofonogłośnik oraz ładowarka jednopozycyjna. Zamawiający wymaga m.in., aby okres gwarancji radiotelefonów był nie krótszy niż 24 miesiące a radiotelefony mają legitymować się bezterminowym świadectwem dopuszczenia do eksploatacji typu urządzenia przeznaczonego do prowadzenia ruchu kolejowego, wydanym przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego, a także posiadać deklarację zgodności CE oraz dokumentację techniczno-ruchową (DTR).

Źródło: zamowienia.plk-sa.pl

 

Drugie zamówienie na 14 sztuk GP360 obejmuję dostawę w komplecie: oryginalnego akumulatora NiMH 1300mAhh (PMNN4151), 2 sztuki ładowarki biurkowej (PMLN5196 Motorola), futerału na radiotelefon wraz z paskiem. Radiotelefony mają być zaprogramowane do pracy w sieci drogowo-utrzymaniowej - 10szt., w sieci drogowej - 2szt., w sieci manewrowej - 1szt., w sieci pociągowo-drogowej - 1szt.

Źródło: zamowienia.plk-sa.pl

 

Trzecie postępowanie dotyczy 20 kompletów radiotelefonów Motorola GP340. W zestawie z radiotelefonem ma znajdować się zapasowy akumulator (NiMH 1300 MAh - PMNN4151) i ładowarka biurkowa. Dodatkowe wyposażenie stanowi oprogramowanie do programowania radiotelefonów wraz z odpowiednim okablowaniem.

Źródło: zamowienia.plk-sa.pl

 

 

Źródło i fot: zamowienia.plk-sa.pl