Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowe radiotelefony z zestawami kamuflowanymi dla KPP Wodzisław Śląski

 

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach ogłosiła w trybie przetargu nieograniczonego, zamówienie na zakup radiotelefonów noszonych wraz z osprzętem dla KPP Wodzisław Śląski. Urządzenia maj być fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oznaczone znakiem CE oraz dostarczone wraz z odpowiednim wyposażeniem. Radiotelefony noszone mają być wyprodukowane (dotyczy także akumulatorów do radiotelefonów noszonych) nie wcześniej niż rok od dostawy.

 

 Radiotelefon kamuflowany policji

 

Przedmiotem zamówienia jest:

 

1) Radiotelefon noszony DMR – 113 szt.

Mają one m.in. umożliwiać pracę w systemie cyfrowym zgodnym ze specyfikacją ETSI TS 102 361 (Tier II) oraz w systemie analogowym (modulacja F3E), w trybach simpleks/duosimpleks, a także posiadać wyświetlacz z podświetlaniem i wbudowany odbiornik GPS. Wymagany zakres częstotliwości pracy to 148÷174 MHz, a odporność obudowy na działanie wody ma być na poziomie określonym normą IEC 60529 IP57. Cztery zestawy radiotelefonów mają zawierać mikrofonogłośniki.

 

2) Zestaw kamuflowany – 61 szt.

Ma to być zestaw trzyczęściowy w kolorze beżowym, wyposażony w przycisk PTT, mikrofon oraz fonowód z transducerem. Ma umożliwiać podpięcie dłuższego fonowodu, a za pomocą złącza DIN (2 PIN-y) możliwość podłączenia - zamiennie oprócz fonowodu – odpowiednich słuchawek. Zestaw ma być zakończony złączem 12 pin HiRose i ma zawierać adapter Hi Rose do podłączenia do radiotelefonu. Do zestawu należy dołączyć jeden dodatkowy fonowód o długości min 55 cm oraz 3 wymienne grzybki do ucha.

 

3) Ładowarka sześciostanowiskowa – 8 szt.

Ma być tego samego producenta co radiotelefony.

 

4) Kondycjoner do baterii – 1 szt.

Wielostanowiskowa ładowarka z funkcją regeneratora i analizatora akumulatorów. Wyposażona w minimum 6 gniazd do jednoczesnego wykorzystania. Musi umożliwiać jednoczesne ładowanie samych akumulatorów i/lub radiotelefonów z akumulatorami. Wyposażona w wyświetlacz LCD informujący o aktualnym stanie urządzenia, stanie akumulatora, pojemności akumulatora, statusie ładowania. Każde z gniazd wyposażone w diodę LED informującą o aktualnym statusie – ładowanie/naładowanie/awaria. Urządzenie musi pochodzić od tego samego producenta co dostarczone radiotelefony z akumulatorami.

 

5) Zestaw do oprogramowania wraz z oprogramowaniem – 1 szt.

W ramach dostarczonego rozwiązania wymagana jest możliwość przesyłania informacji lokalizacyjnych GPS do zewnętrznego systemu lokalizacyjnego – dostarczenie systemu lokalizacyjnego nie jest wymagane w ramach Umowy. Wykonawca w ofercie musi podać nazwy co najmniej trzech, aktualnie dostępnych aplikacji/systemów różnych producentów – współpracujących jednocześnie z dostarczonymi radiotelefonami noszonymi i przewoźnymi w zakresie danych GPS. Analogicznie wymagana jest możliwość przesyłania wiadomości tekstowych do/z zewnętrznego systemu teleinformatycznego/oprogramowana, a w ofercie muszą być podane nazwy co najmniej trzech, aktualnie dostępnych aplikacji/systemów różnych producentów – współpracujących jednocześnie z dostarczonymi radiotelefonami noszonymi i przewoźnymi w zakresie wiadomości tekstowych.

 

Wykonawca w ramach dostawy ma wnieść sprzętu do pomieszczeń wskazanych przez pracowników Zamawiającego, a także go zamontować, skonfigurować i uruchomić w lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego na własny koszt.  

 

Gwarancja na dostarczony asortyment ma wynosić minimum 36 miesięcy od dnia dostawy, a gwarancja na akumulatory wchodzące skład radiotelefonów noszonych min. 12 miesięcy.

 

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 5 000,00 zł. Kryteria oceny ofert to 88% cena, a w 12% gwarancja. Termin składania ofert upływa 10 czerwca 2016 roku o godz. 12. Komisyjne otwarcie odbędzie się w dniu 10.06.2016 o godz. 12:30 w KWP w Katowicach. Zamówienie ma być zrealizowane w formie jednorazowej dostawy do KWP Katowice w terminie 4 tygodni od dnia zawarcia umowy.

 

Źródło: http://bip.katowice.kwp.policja.gov.pl