Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PKP PLK chce poprawić lokalnie swoją łączność

 

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły, w formie przetargu nieograniczonego, zamówienie na zaprojektowanie i wykonanie robót w zakresie poprawy radiołączności na odcinku Gdynia Wielki Kack - Gdynia Główna w ramach projektu pn. „Rewitalizacja i modernizacja tzw. „Kościerskiego korytarza kolejowego” – odcinka Kościerzyna – Gdynia linii kolejowej nr 201”.

 

pkp-plk-nowe-inwestycje

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót branży teletechnicznej wraz z robotami towarzyszącymi, w szczególności:
1) opracowanie dokumentacji projektowej,
2) wykonanie robót budowlanych polegających na doposażeniu istniejącego systemu radiołączności typu F-804/2/M w Gdyni Głównej w dwa dodatkowe moduły radiowe wraz z odpowiednią instalacją antenową.
3) zabudowanie na stacji Gdynia Główna dodatkowego masztu wraz instalacją antenową oraz odgromową

Zamawiający postawił bardzo duże wymagania - m.in. wykonawca ma wykazać:

a) Wykonanie, w okresie pięciu lat przed upływem terminu składania ofert w ramach jednego lub wielu zamówień, co najmniej dwóch robót w zakresie budowy, przebudowy lub remontu (w rozumieniu odpowiedniej ustawy) sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych o wartości nie mniejszej niż 150 000,00 PLN każda.

b) Dysponowanie osobami zdolnymi do wykonania zamówienia:
- kierownik budowy w zakresie urządzeń telekomunikacyjnych (1 osoba) z uprawnieniami budowlanymi do kierowania robotami bez ograniczeń w zakresie urządzeń telekomunikacyjnych i posiadający co najmniej 2 lata doświadczenia na robotach budowlanych związanych z budową, przebudową lub remontem (w rozumieniu odpowiedniej ustawy) urządzeń telekomunikacyjnych
- projektant w zakresie urządzeń telekomunikacyjnych (1 osoba) z uprawnieniami budowlanymi do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych i posiadający co najmniej 2 lata doświadczenia w projektowaniu urządzeń telekomunikacyjnych w ramach inwestycji prowadzonych w infrastrukturze kolejowej (termin „infrastruktura kolejowa” należy rozumieć w znaczeniu określonym w odpowiedniej ustawie).
Nie dopuszcza się wskazania przez Wykonawcę w ofercie tej samej osoby na więcej niż jedno stanowisko.

 

Czy stawiane wymagania w kwestii wykonanych w przeszłości robót dają pewność sprawnego wykonania prac czy eliminują konkurencje?


Termin składania ofert upływa 6 czerwca 2016 roku o godz. 8"00. Termin wykonania zamówienia to trzy miesiące od daty podpisania umowy. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium, a kryterium oceny to w 100% cena. Otwarcie ofert nie jest jawne.

 

Fot i źródło: https://zamowienia.plk-sa.pl/