Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kolejne radiotelefony dla BOR

 

BOR kolejny raz w tym roku zamawia radiotelefony. Sprzęt ma pomóc zapewnić bezpieczeństwo Papieżowi i pielgrzymom podczas Światowych Dni Młodzieży. Funkcjonariusze BOR, którzy podczas ŚDM będą w osobistej ochronie Franciszka, gościli niedawno w Watykanie, gdzie starali się poznać zwyczaje papieża. Zabezpieczali przejazd Franciszka pomiędzy wiernymi zgromadzonymi na Placu Św. Piotra, brali też udział w ćwiczeniach z Żandarmerią Watykańską i włoską policją.

 

papiez-franciszek-ochrona

Na początku roku pisaliśmy o przetargu na dostawę środków łączności dla Biura Ochrony Rządu, tymczasem wszczęte zostało kolejne postępowanie związane z zapewnieniem łączności dla służb chroniących najważniejsze osoby w państwie. 23 maja o godzinie 10 upływa termin złożenia ofert na realizację dostawy 130 kpl. cyfrowych radiotelefonów przenośnych. Postępowanie zostanie przeprowadzone na podstawie ustawy z dnia 18 marca 2016 roku, o szczególnych rozwiązaniach związanych z organizacją wizyty Jego Świątobliwości Papieża Franciszka w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Światowych Dni Młodzieży - Kraków 2016 (Dz.U. z 2016 r. poz. 393). Zamawiający podpisze umowę z Wykonawcą, który spełni wymagania Zamawiającego w postępowaniu oraz zaoferuje najniższą cenę za przedmiot zamówienia.

Zamawiane radiotelefony mają spełniać określone parametry techniczne, w tym m.in. posiadać modulacje F3E, F1D, F2D, F1E, F7W z możliwością automatycznego rozpoznawania modulacji analogowej i cyfrowej odbieranej na kanale radiowym oraz automatycznym przełączeniem się nadajnika na modulację odbieraną. Wymagane pasmo częstotliwości pracy to 136 – 174 MHz, a sprzęt ma posiadać stopień ochrony IP67 oraz zapewniać pełną współpracę z radiotelefonami przenośnymi Kenwood NX-200, przewoźnymi Kenwood NX-700, retransmisyjnymi stacjami trankingowymi Kenwood NXR-700 w zakresie wszystkich realizowanych przez nie funkcji. Radiotelefon ma posiadać również pełną klawiaturę numeryczną.

Wykonawca ma udzielić gwarancji wynoszącej minimum 36 miesięcy na zespół nadawczo- odbiorczy, 24 miesiące na akumulatory i 12 miesięcy na pozostałe akcesoria. Termin wykonania zamówienia: 30.06.2016 r.


Źródło: BOR Fot. Wikipedia.org (CC BY 2.0)