Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

GAZ-System zamawia system radiowy na ŚDM

 

Spółka GAZ-System ogłosiła przetarg na prosty i tymczasowy system łączności radiowej przeznaczony do wsparcia prac eksploatacyjnych podczas Światowego Dnia Młodzieży w Krakowie. System będzie składał się z dwóch przemienników radiowych FDMA, 10 radiotelefonów iskrobezpiecznych ATEX, jednego radiotelefonu stacjonarnego oraz cyfrowego rejestratora korespondencji.

 

 gaz-system-gazociagi

 

Wykonawca będzie odpowiedzialny za zapewnienie lokalizacji stacji bazowej systemu radiowego zlokalizowanej na terenie Osiedla Oświecenia w Krakowie na budynku o wysokości co najmniej 20 metrów na poziomem gruntu. W lokalizacji musi być dostępny maszt antenowy z anteną dookólną, z fiderem doprowadzonym do pomieszczenia lub szafy kolokacyjnej. Wspomniana lokalizacja będzie dostępna na czas od 6 czerwca do 5 sierpnia 2016 roku.

 

Usługa wdrożenia będzie obejmować montaż przemiennika oraz konfigurację całego systemu (w tym radiotelefony), wykonanie założeń techniczno-organizacyjnych w zakresie wymaganym przez UKE (przygotowanie wniosku do uzyskania nowych częstotliwości radiowych), przeszkolenie użytkowników oraz demontaż stacji bazowej po okresie wynajmu lokalizacji nadawczo-odbiorczej.

 

Elementy zamawianego systemu to:

  • 2 przemienniki cyfrowe na pasmo VHF z mocą nadajnika 5-25 W z pracą w trybie cyfrowym i konwencjonalnym z odstępem międzykanałowym w trybie cyfrowym wynoszącym 6,25 kHz oraz 12,5 kHz,
  • 10 radiotelefonów w wykonaniu iskrobezpiecznym ATEX Ex z wbudowanym odbiornikiem GPS, sygnalizacją 5-Tone, szyfratorem, IP65,
  • Jeden radiotelefon stacjonarny przeznaczony do montażu w pojeździe, pracujący w trybie mix: cyfrowy NEXEDGE i analogowy z rejestracją rozmów na karcie SD/SDHC, kolorowym wyświetlaczem i wbudowanym szyfratorem,
  • 2 ładowarki sześciostanowiskowe, 1 szybką ładowarkę oraz 2 mikrofonogłośniki w wykonaniu ATEX Ex,
  • 15 akumulatorów litowo-jonowych,
  • Rejestrator cyfrowy rejestrujący korespondencję radiową prowadzoną przez przemiennik z możliwością eksportu nagrań do plików.

Termin realizacji dostawy sprzętu i oprogramowania ustalono do 30 czerwca 2016, natomiast wdrożenie systemu ma się odbyć do 7 lipca br. O wyborze oferenta w 85% zdecyduje cena, pozostałe 15% dotyczy okresu gwarancji. Termin składania wniosków ustalono na 13 maja, na godzinę 8:00. Otwarcie ofert jest niejawne.

 

Źródło: przetargi.gaz-system.pl