Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PKP PLK SA chce zakupić radiotelefony i akcesoriaPKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły, w formie zapytań ofertowych na platformie zakupowej, zamówienia na dostawę radiotelefonów analogowych VHF oraz ładowarek do nich. Ponadto PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Zakład Linii Kolejowych w Krakowie) ogłosiły przetarg nieograniczony z nieco szerszym asortymentem.

 

pkp-pociag-pendolino

Przedmiotem pierwszego zamówienia jest dostarczenie (do wyznaczonych jednostek wykonawczych zamawiającego) 16 kompletów nowych  zaprogramowanych radiotelefonów przenośnych Motorola GP-340 lub równoważnych w ukompletowaniu: radiotelefon, antena, bateria, klips, ładowarka, zapasowa bateria, futerał skórzany z paskiem, mikrofonogłosnik. Zamawiający wymaga m.in., aby okres gwarancji radiotelefonów był nie krótszy niż 24 miesiące a radiotelefony mają legitymować się bezterminowym świadectwem dopuszczenia do eksploatacji typu urządzenia przeznaczonego do prowadzenia ruchu kolejowego, wydanym przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego, a także posiadać deklarację zgodności CE oraz dokumentację techniczno-ruchową (DTR). Wykonawca ma również przedstawić dokument, sporządzony w języku polskim, stwierdzający, że jest autoryzowanym przedstawicielem producenta w zakresie sprzedaży i serwisu. Realizacja zamówienia ma nastąpić w ciągu 30 dni od podpisania umowy (podano, że do 15-06-2016). Oferty można składać na platformie zakupowej w terminie do 11.05.2016 do godziny 10:

https://zamowienia.plk-sa.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=outErfx&MP_action=positions_tab&iRfxRound=31328

Przedmiotem drugiego zamówienia  jest dostawa radiotelefonów noszonych oraz ładowarek do wyznaczonych jednostek zamawiającego. Zakupione radiotelefony muszą posiadać świadectwo dopuszczenia do stosowania na PKP wydane przez UTK lub GIK.  W zapytaniu tym chodzi o 36 radiotelefonów oraz 10 ładowarek do radiotelefonu noszonego. Oferty można składać na platformie zakupowej w terminie do 10.05.2016 do godziny 9.

 

Źródło: https://zamowienia.plk-sa.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=outErfx&MP_action=supplierStatus&iRfxRound=31298

Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest dostawa 15 kompletów fabrycznie nowych radiotelefonów (z akumulatorem i ładowarką), 5 szt. futerałów do radiotelefonów, 222 szt. akumulatorów do radiotelefonów Maxon i Motorola, 19 ładowarek do akumulatorów Maxon i Motorola oraz 27 anten do Maxona i Motoroli, a także 4 baterii cynkowo-powietrznych AS-8 do aparatów MB. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 2000 zł . Wymagane jest także wykazanie, iż Wykonawca w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres działalności jest krótszy – to w tym okresie, zrealizował należycie co najmniej jedną umowę związana z dostawą radiotelefonów, akumulatorów, ładowarek do radiotelefonów oraz anten o wartości nie mniejszej niż 30 000,00 zł. Kryterium oceny ofert stanowi w 100% cena. Oferty można składać osobiście lub listownie do 13.05.2016 do godziny 11: 45.

 

Otwarcie ofert nastąpi o godzinie 12. Realizacja ma nastąpić w ciągu 45 dni od podpisania umowy.

 

Więcej szczegółów: https://zamowieniaz.plk-sa.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=noticeDetails&demandIdentity=167677&noticeIdentity=7385&expired=0

Z posiadanych przez nas informacji wynika, że zamawiane radiotelefony analogowe (mające odpowiednie świadectwo dopuszczające do ich użytkowania w PKP) są niedostępne i nie wiadomo czy ktokolwiek będzie jeszcze w stanie sprostać wymaganiom Zamawiającego.Źródło: Dokumenty przetargowe znajdujące się na stronie PKP PLK SA Fot. PKP