Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zintegrowany System Łączności dla Komendy Policji Gryfino

 

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie chce zakupić Zintegrowany System Łączności cyfrowo-analogowej dla Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Nowy budynek komendy powiatowej zostanie oddany do użytku już w czerwcu tego roku.

System będzie składał się z 4 konsol dyspozytorskich, współpracujących z modułami radiokomunikacyjnymi, bazującymi na radiotelefonach DMR. Zamawiający dysponuje już radiotelefonami Motorola DM3601, DM4601 oraz DP3601, dlatego wymagana jest kompatybilność z posiadanym sprzętem.

 

KPP-Gryfino-nowy-budynek-komendy.

 

W skład jednego kompletu konsoli dyspozytorskiej wchodzi:

  • zintegrowana konsola dyspozytorska w postaci komputera typu All-in-One z monitorem o przekątnej ekranu min. 23”, obsługujący technologię Multi touch z fabrycznie wbudowaną funkcją dotykową,
  • mikrofon biurkowy z automatycznym wyrównywaniem poziomu dźwięku łącznie z wbudowanymi czterema przyciskami umożliwiającymi  zaprogramowanie funkcji nadawania PTT dla niezależnych kanałów radiowych oraz przyciskiem nożnym,
  • zewnętrzny zestaw głośników, klawiatura, mysz komputerowa,
  • system operacyjny Linux, Windows lub równoważny.

Opis wymaganych funkcjonalności zawiera możliwość jednoczesnego prowadzenia rozmowy z wykorzystaniem łącza radiowego, telefonicznego, interkomu oraz prowadzenia podsłuchu radiowego, zintegrowana rejestracja rozmów, skaning, wybór grup w radiotelefonie itp.

 

System będzie składał się z czterech modułów radiokomunikacyjnych, którego integralną częścią będzie radiotelefon Motorola DM4601 lub równoważny, zapewniając pełną kompatybilność z sprzętem abonenckim standardu DMR wymienionym w Uwagach. W szczególności dotyczy to maskowania korespondencji oraz pozycjonowania radiotelefonów na mapie konsoli dyspozytorskiej

 

Termin składania ofert wyznaczono na 22 kwietnia br, godzina 11:30. System ma być oddany do użytku do 30 czerwca br.

 

Źródło: http://bip.szczecin.kwp.policja.gov.pl