Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Morski Oddział Straży Granicznej zamawia radiotelefony DMR

 

Morski Oddział Straży Granicznej ogłosił przetarg na dostawę ponad 100 radiotelefonów DMR pracujących w paśmie VHF, a także oprogramowania oraz sprzętu do ich programowania.

 

morski-oddzial-strazy-granicznej

Przedmiotem zamówienia jest dostawa radiotelefonów, wyprodukowanych nie później niż w czwartym kwartale 2015r., pracujących w paśmie VHF w standardzie DMR oraz oprogramowania i osprzętu:  

  • I.  radiotelefonów nasobnych – 82 kpl.
  • II.  radiotelefonów przewoźnych  – 15 kpl.
  • III.  radiotelefonów stacjonarnych  – 5 kpl.
  • IV.  oprogramowania i osprzętu zapewniającego zaprogramowanie wszystkich dostarczonych radiotelefonów – 1 kpl.

Radiotelefony nasobne mają spełniać standard militarny MIL-STD-810 C/D/E/F/G oraz stopień ochrony IPx7 (ochrona przed skutkami krótkotrwałego zanurzenia w wodzie), posiadać kolorowy wyświetlacz, pełną klawiaturę numeryczną, a także wbudowany odbiornik GPS oraz możliwość wysyłania wiadomości tekstowych. W komplecie z urządzeniami mają być dwa akumulatory litowo-jonowe o minimalnej pojemności 1900 mAh. Natomiast radiotelefony przewoźne i stacjonarne mają spełniać ten sam standard militarny oraz stopień ochrony IP54 w zakresie wodoszczelności i pyłoszczelności (ochrona przed pyłem i bryzgami wody z dowolnego kierunku), posiadać mają także kolorowe wyświetlacze i wbudowane odbiorniki GPS. Wykonawca w komplecie z radiotelefonami przewoźnymi ma dostarczyć mikrofon z klawiaturą oraz m.in. zintegrowaną antenę VHF/GPS lub dwie oddzielne anteny, natomiast w ukompletowaniu radiotelefonów stacjonarnych znajdować ma się m.in. mikrofon biurkowy do radiotelefonu z przyciskiem PTT oraz dedykowany zasilacz sieciowy.

Wraz z ofertą należy złożyć opis techniczny i funkcjonalny radiotelefonów (w wersji oryginalnej producenta wraz z jego tłumaczeniem na język polski).

Termin składania ofert upływa 31 kwietnia 2016 roku o godz. 9, a publiczne otwarcie ofert (możliwa obecność wykonawców) nastąpi tego samego dnia o godz. 9:15. Natomiast termin realizacji zamówienia to 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Oferty zostaną ocenione zgodnie z kryterium cena = 95%, a okres gwarancji = 5%. Okres gwarancji musi być wyrażony w pełnych miesiącach i wynosić minimum 24 miesiące.


Źródło: Dokumenty przetargowe znajdujące się na stronie: http://www.morski.strazgraniczna.pl/... Fot. MOSG.