Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Stołeczna Policja modernizuje swoje radiolinie

 

Komenda Stołeczna Policji ogłosiła przetarg na modernizację systemu swoich radiolinii, które służą do transmisji danych pomiędzy obiektami radiowymi policji.  Modernizacji zostanie poddanych 10 przęseł radiowych o długości od 2 km do 31 km. Policja chce zamówić system radiowy klasy operatorskiej, który będzie działa w paśmie 18 GHz.

 

 OmniBAS-system-radiolini

Radiolinia powinna mieć architekturę typu split — IDU/ODU (urządzenie wewnętrzne/zewnętrzne) połączone kablem pośredniej częstotliwości (IF). Komplet radiolinii ma się składać z dwóch modułów IDU i dwóch ODU. System musi posiadać licencję na przepustowość 400 Mbit/s z możliwością rozszerzenia. Ponadto dostarczone zostaną

 

Zamawiający posiada już radiolinie typu OmniBas firmy INTRACOM S.A. TELECOM SOLUTIONS oraz system zarządzania uniMS. W przypadku dostawy radiolinii z innym systemem zarządzania wykonawca zobowiązany będzie do zintegrowania systemów w sposób pozwalający na nadzór nad całą siecią radiową z przynajmniej jednego systemu.

 

Wśród wymagań dla systemu znalazły się m.in. modulacja z zakresu 4-2049 QAM, wsparcie dla optymalizacji ruchu Ethernet oraz możliwość konfiguracji wielu różnych typów protekcji. Oprócz dostawy radiolinii zwycięzca będzie odpowiedzialny za przeprowadzenia szkolenia dla administratorów systemu oraz wykona przeglądy zainstalowanego systemu po 3,12 i 24 miesiącach od daty uruchomienia nowych przęseł.

 

Kwota wadium to 10 000 zł. Kryterium wyboru ofert to cena (70%), okres gwarancji (20%), termin wykonania zamówienia (10%). Termin składania ofert przypada na 30 marca br.

 

Źródło: przetargi.policja.waw.pl