Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

GROM kupi pojazdy dowodzenia i łączności

 

Ministerstwo Obrony Narodowej opublikowało informację o planowanym przeprowadzeniu procedury ograniczonej mającej doprowadzić do zakupu pięciu pojazdów dowodzenia i łączności dla Jednostki Wojskowej „Grom” im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej.

 

grom-zolnierz

Siły Zbrojne RP chcą pozyskać w dwóch oddzielnych postępowaniach: trzy komplety modułu kierowania operacjami specjalnymi oraz dwa systemy radiowe specjalne, wszystkie zamontowane na mobilnych platformach specjalnych.

Dokładny opis obu systemów nie został ujawniony. Umieszczono je jedynie w Specyfikacjach Istotnych Warunków Zamówienia, które zostaną przekazane tylko wykonawcom spełniającym warunki udziału w postępowaniu, zaproszonym do składania ofert (ma być ich nie więcej niż pięciu w każdym przetargu).

Moduły kierowania operacjami specjalnymi i systemy radiowe mają zostać dostarczone w okresie od 27.5.2016 r. do 30.11.2016 r. Wnioski o dopuszczenie do udziału w obu postępowaniach mają być składane do 15 kwietnia 2016 r. Należy wnieść wadium w wysokości 60 000 i 70 000 zł. O wyborze oferenta w 80% zdecyduje cena, a w 20% okres gwarancji.

 

Źródło: MON, defence24.pl. Fot. mjr R.Siemaszko/DPIMON