Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Trzy chętne firmy do modernizacji analogowej łączności KSP (Aktualizacja)

 

Udało nam się dotrzeć do zestawienia ofert w przetargu na modernizację analogowego systemu łączności VHF Komendy Stołecznej Policji. Przedmiotem zamówienia była naprawa urządzeń i instalacji antenowych w skład których wchodzi 13 zestawów retransmisyjnych MOTOROLA MTR 2000 oraz 2 zestawy MOTOROLA MTR 3000 mieszczące się na obiektach radiowych stołecznej Policji. Ideą przetargu jest wymiana wszystkich aktualnych przemienników na nowe modele z rodziny MOTOTRBO model SLR 5700 oraz przejście na łączność analogowo-cyfrową DMR.

 

 MTR3000_Motorola_digital_repeater

 

W trakcie trwania przetargu napłynęło kilka precyzujących pytań. Oferenci pytali m.in. o konieczności wymiany filtrów antenowych PROCOM czy o parametry wymaganych akumulatorów do UPS. W opisie SIWZ nie sprecyzowano również czy zamawiający oczekuje dostawy przełączników sieciowych i modemów oraz uruchomienie transmisji danych przez LAN. Po nieznacznym wydłużeniu termin składania ofert oraz wyjaśnieniu wszystkich nieścisłości swoje oferty złożyły trzy podmioty:

 

  • SILTEC Sp. z o.o. - 472 013,73 zł brutto (60 m-cy gwarancji),
  • COVERTECH Sp. z o.o. (lider konsorcjum) i Biuro Projektowo-Inwestycyjne AWEA Sp. z o.o. - 436 650,00 zł brutto (60 m-cy gwarancji),
  • Perfect Paweł Mieszkowski - 466 170,00 zł. brutto (36 m-cy gwarancji).

 

Specjaliści z Wydziału Teleinformatyki KSP oszacowali budżet modernizacji na pół miliona złotych brutto (dokładnie na 495 000,00 zł.). Zamawiający wymaga jego realizacji w ciągu tylko 15 dni roboczych.

 

Aktualizacja z dnia 147 marca 2016 r. Wydział Zamówień Publicznych KSP poinformował dzisiaj o wyborze oferty w tym postępowaniu. Firma Perfect S.C., jako jedyny wykonawca złożyła ofertę spełniającą wymagania określone w SIWZ, niepodlegającą odrzuceniu i została wybrana.

 

Źródło: KSP