Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Katowicka policja zamawia radiotelefony DMR z zestawami kamuflowanymi

 

Wydział Teleinformatyki Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach opublikował przetarg na zakup i dostawę radiotelefonów DMR z akcesoriami w wersji kamuflowanej. Przedmiotem postępowania jest dostawa 32 kompletów radiotelefonów przenośnych z dodatkową baterią (min. 1500 mAh) z zestawami kamuflowanymi (adapter HirRose). Całość dostawy dopełniają dwie ładowarki 6 stanowiskowe oraz przewód do programowania wraz z odpowiednią aplikacją.

 

 Radiotelefon kamuflowany policji

 

Wśród pożądanych cech radiotelefonu DMR jest praca w systemie cyfrowym zgodnym ze specyfikacją ETSI TS 102 361 (Tier II) oraz w systemie analogowym (modulacja F3E), w trybach simpleks/duosimpleks. Radiotelefon musi mieć możliwość zaprogramowania 250 kanałów z możliwością podziału na strefy. Maksymalna moc nadajnika ma wynosić co najmniej 5 W, programowana (tylko w trybie serwisowym) w całym zakresie częstotliwości w granicach od 1 W do 5 W. Odporność obudowy radiotelefonu na działanie wody na została określona na poziomie IP57. Pretendentami do wyboru są radiotelefony Motorola DP4801 lub Hytera PD785G (albo modele równoważne).

 

Zestaw kamuflowany ma współpracować z bezprzewodowym przyciskiem PTT. Zestaw powinien być zakończony złączem 12 PIN HiRose. Przedmiotem zamówienia są również adaptery 12 PIN HirRose do radiotelefonu.

 

Termin dostawy to 8 tygodni od momentu podpisania umowy. Czas na złożenie oferty był do 22 lutego. Dziś (26 lutego) odbędzie się licytacja elektroniczna.

 

Źródło: bip.katowice.kwp.policja.gov.pl