Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Duże zamówienie na radiotelefony TETRA dla małopolskiej Policji

 

Policja w Małopolsce opublikowała przetarg pt.:  "Dostawa radiotelefonów pracujących w systemie łączności radiowej w standardzie TETRA wraz z akcesoriami oraz zestawami do programowania." Policjanci zakupią w sumie aż 761 nowych radiotelefonów TETRA różnego typu. Szacowana przez nas wielkość kontraktu może opiewać na kwotę co najmniej 1,5 mln złotych.

 

 Logo KWP Kraków

 

Po wymaganym terminie realizacji zamówienia (42 dni) można być pewnym, że policjanci chcą mieć radiotelefony przed Światowymi Dniami Młodzieży, które mają się odbyć w Krakowie w dniach od 26 do 31 lipca 2016.

 

Kolejnym bardzo ważnym przedsięwzięciem jest trwający właśnie projekt modernizacji łączności TETRA Policji w Krakowie. Warto nadmienić, iż w dniu 19.10.2015 r. konsorcjum firma Maxto oraz IP Connect zawarło umowę z Komendą Główną Policji w Warszawie na zaprojektowanie, dostarczenie, zainstalowanie i uruchomienie trankingowego systemu radiokomunikacyjnego w Warszawie, Krakowie i Szczecinie, przy wykorzystaniu sieci teleinformatycznej OST112, w ramach realizacji zadania pn.:” Integracja Środków Łączności.”

 

Wracając do samych radiotelefonów Zamawiający wymaga min. 24-miesięcznej gwarancji na dostarczony towar, licząc od daty dostawy, ale nie krótszej niż gwarancja producenta. W ramach zamówienia przeprowadzony zostanie instruktaż dla pracowników Policji z zakresu budowy, parametrów radiotelefonów, programowania radiotelefonów i ich obsługi technicznej oraz serwisowania.

 

Zamawiający przewiduje prawo opcji dla niniejszego zamówienia. Prawem opcji objęte jest 131 kompletów radiotelefonów w wersji I. Oznacza to, iż Zamawiający na pewno zakupi 340 kompletów radiotelefonów, zaś pozostałe 131 kompletów w zależności od ceny oferty najkorzystniejszej.

 

Wymagane wadium w przetargu wynosi 50 000 zł. Oferty należy składać do dnia 18 marca br. O wyborze oferty 90% zdecyduje cena a 10% długość gwarancji. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej.

 


Źródło: malopolska.policja.gov.pl