Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

DGT rozbudowuje system radiowy w województwie pomorskim

 

Pomorska spółka DGT wygrała przetarg na rozbudowę systemu radiowego DMR/dPMR na terenie województwa pomorskiego. Wartość umowy to kwota 280 tys. złotych brutto. Projekt rozbudowy został podzielony na trzy części.

 

 maszt-radiowy-VHF

 

Część pierwsza dotyczy dostawy i instalacji 20 kompletów urządzeń wchodzących w skład nowej infrastruktury radiokomunikacyjnej, w tym masztów i anten bazowych wraz z okablowaniem. Stacje bazowe mają być rozmieszczone w dwudziestu lokalizacjach wymienionych w SIWZ i połączone za pośrednictwem sieci IP.

 

Część druga dotyczy dostawy 20 radiotelefonów przewoźnych i 58 radiotelefonów przenośnych, zgodnych ze specyfikacją dPMR (Icom IDAS). W skład zamówienia wchodzą także anteny, akumulatory, ładowarki i klipsy do mocowania radiotelefonów, stanowiące ich fabryczne wyposażenie.

 

Część trzecia dotyczy dostawy i instalacji 12 kompletnych radiotelefonów bazowych DMR na pasmo VHF, z fabrycznym wyposażeniem w postaci mikrofonów, kabli zasilających, zestawów montażowych.

 

Swoją ofertę złożyła również spółka Nowatel, oferując realizację zamówienia za kwotę 369 tys. złotych. Jest to kolejny projekt radiowy firmy DGT, która wcześniej wspólnie z Siltec wdrożyła szkielet systemu cyfrowej łączności radiowej DMR w województwie pomorskim.

 

Źródło: gdansk.uw.gov.pl