Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

KARISMA dla krakowskiej Straży Pożarnej

 

Firma KARISMA Radiokomunikacja przeprowadzi modernizację i rozbudowę systemów łączności radiowej dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Firma złożyła jedyną ofertę w przetargu na kwotę 400 tys. złotych. Zamówienie obejmuje dostawę, instalację, konfigurację i uruchomienie zdalnie sterowanych siedmiu stacji bazowych systemu radiowego.

 

 Straz-pozarna-radiotelefon

 

Wymagana jest również dostawa i uruchomienie centralnej jednostki sterującej systemem łączności radiowej oraz dwóch konsol dyspozytorskich. Sterowniki stacji bazowych muszą zapewniać sterowanie zarówno analogowymi radiotelefonami konwencjonalnymi, jak i trankingowymi radiotelefonami systemów TETRA, EDACS i DMR różnych producentów.

 

Radiowe stacje bazowe będą pracowały na kanale powiatowym działa w trybie votingu, polegającym na odbiorze sygnałów z terminali ruchomych przez wszystkie stacje bazowe, przesyłaniu tych sygnałów przez sieć VPN KW PSP do jednostki centralnej, gdzie następuje wybór i przekazanie do odsłuchu sygnału o najlepszych parametrach.

 

Termin wykonania projektu to 28 grudnia br., tak więc czasu jest mało a zakres dość obszerny.

 

Źródło: psp.krakow.pl