Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W Bydgoszczy rozbudowują MOTOTRBO dla medyków

 

Kujawsko–Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy ogłasza przetarg nieograniczony na rozbudowę systemu radiowego oraz dostawę radiotelefonów stacjonarnych na pasmo VHF z zasilaczami sieciowymi dla potrzeb Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Nowe elementy wzmocnią istniejący system Państwowego Ratownictwa Medycznego, oparty na MOTOTRBO oraz radiotelefonach serii  DM/DP36xx.

 

Urząd chce pozyskać całkiem pokaźną ilość sprzętu, w tym 13 nowych przemienników radiowych, które wydatnie zwiększą obszar działania aktualnego systemu. Przypomnijmy, iż bydgoska Policja zakończyła niedawno wdrażanie rozbudowanej platformy teleinformatycznej, która integruje całą łączność Policji (przewodową i radiową) w ramach jednego, zintegrowanego systemu.

 

 ratownictwo-medyczne-ratownik

 

Dwa osobne postępowania przetargowe dotyczą następujących elementów:

  • Serwer komunikacyjny z oprogramowaniem (2 sztuki), z licencją na obsługę min. 20 konsol i 500 radiotelefonów z rejestracją rozmów i dwunastoma kodekami DVSI AMBE+2.
  • Konsole dyspozytorskie (13 sztuk).
  • Radioserwery (radiotelefony ze sterownikiem i oprogramowaniem dyspozytorskim) - 9 sztuk.
  • Przemienniki (13 sztuk).
  • Radiotelefon stacjonarny, zgodny ze standardem ETSI DMR (20 szt.).
  • Zasilacz sieciowy do radiotelefonu 13,8 V / 9 A przystosowany do pracy buforowej z akumulatorem rezerwowym (20 szt.).

Oferowane radiotelefony muszą być kompatybilne z przemiennikami DR3000 i radiotelefonami DMR MOTOTRBO z serii 2000 oraz muszą być przystosowane do pracy w systemie Motorola IP Site Connect. Zamawiający wymaga by wszystkie dostarczone urządzenia były fabrycznie nowe, sprawne technicznie i objęte co najmniej 24-miesięczną gwarancją, chyba że gwarancja producenta przewiduje dłuższy okres. Gwarancja dotyczy wad materiałowych, konstrukcyjnych, a także parametrów użytkowych i funkcji określonych przez producenta.


Kryterium oceny ofert stanowią: cena brutto (waga 90 pkt) i termin realizacji (waga 10 pkt). Zamówienie musi być wykonane do dnia 29 grudnia 2015 r.
Zleceniodawca wymaga wpłacania wadium w wysokości 900 zł. Oferty należy składać sekretariacie Biura Finansowo-Inwestycyjnego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy, w terminie do 27.11.2015 r. do godz. 11:00.

 

Źródło:  bip.bydgoszcz.uw.gov.pl