Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zakup radiotelefonów DMR i dPMR w pomorskim

 

Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku zaprasza do udziału w przetargu na zakup i instalację radiotelefonów, stacji bazowych i innych urządzeń radiokomunikacyjnych na terenie województwa pomorskiego. System ma pracować w paśmie VHF, na częstotliwościach z przedziału 168 – 169 MHz. Zamówienie jest podzielone na trzy części, zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.

 

pomorski-urzad-wojewodzki-w-gdansku-budynek

 

Część pierwsza dotyczy dostawy i instalacji 20 kompletów urządzeń wchodzących w skład nowej infrastruktury radiokomunikacyjnej, w tym masztów i anten bazowych wraz z okablowaniem. Stacje bazowe mają być rozmieszczone w dwudziestu lokalizacjach wymienionych w SIWZ i połączone za pośrednictwem sieci IP. Na każdej ze stacji bazowych mają być zainstalowane po dwa radiotelefony, jeden zgodny ze specyfikacją dPMR (zgodny z Icom IDAS użytkowany przez zamawiającego), drugi zgodny ze standardem DMR. Wymagana jest również dostawa i montaż masztów antenowych, anten i węzłów komunikacyjnych, do których mają być podłączone powyższe radiotelefony. Ponadto węzły komunikacyjne muszą być przystosowane do obsługi dodatkowych aplikacji oraz konsol dyspozytorskich, stanowiących własność zamawiającego. Zamawiający dysponuje już radiotelefonami Icom IDAS oraz wykorzystuje konsole dyspozytorskie firm Nowatel i DGT.


Część druga dotyczy dostawy 20 radiotelefonów przewoźnych i 58 radiotelefonów przenośnych, zgodnych ze specyfikacją dPMR (Icom IDAS). W skład zamówienia wchodzą także anteny, akumulatory, ładowarki i klipsy do mocowania radiotelefonów, stanowiące ich fabryczne wyposażenie.


Część trzecia dotyczy dostawy i instalacji 12 kompletnych radiotelefonów bazowych DMR na pasmo VHF, z fabrycznym wyposażeniem w postaci mikrofonów, kabli zasilających, zestawów montażowych. Ponadto w skład zamówienia wchodzi 12 zasilaczy sieciowych z akumulatorami rezerwowymi, przeznaczonych do zasilania powyższych radiotelefonów. Radiotelefony i zasilacze mają być dostarczone i zainstalowane w lokalizacjach określonych w SIWZ. W opisie nie ma wzmianki o instalacjach antenowych, co by sugerowało, że ich dostawa nie jest przedmiotem zamówienia.
Szczegółowe informacje na temat wszystkich trzech części zamówienia są dostępne w SIWZ.


Kryterium oceny ofert stanowi cena (95%) i oferowany termin gwarancji (5%). Zamawiający nie wymaga wnoszenia wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Termin składania ofert ustalono na 20 listopada br.

 

Źródło: gdansk.uw.gov.pl