Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rozbudowa systemu radiowego NEXEDGE w Katowicach

 

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach zamawia nowe przemienniki i radiotelefony NEXEDGE do swojego systemu radiowego. Przedmiotem ogłoszonego przetargu jest dostawa sprzętu radiowego oraz radiotelefonów wraz z usługą montażu, konfiguracji i uruchomienia cyfrowych stacji przemiennikowych do trankingu wielostrefowego. Zamówienie obejmuje dostarczenie pięciu kompletów przemienników pracujących w trybie analogowym (FM), cyfrowym (FDMA) oraz mieszanym w paśmie VHF 146-172 MHz.

 

 kenwood-nexedge-cyfrowe-radiotelefony.jpg

 

Zamawiający posiada już trzy stacje przemiennikowe Kenwood NEXEDGE NXR-700E. Kupowane obecnie przemienniki radiowe mają być wykorzystane jako doposażenie jednokanałowych stacji przemiennikowych i mają pozwolić  na przejście z analogowo-cyfrowego trybu pracy sieci radiowych na tryb wielostrefowego trankingu cyfrowego.

 

Każdy z przemienników będzie obsługiwał trzy kanały radiowe, będzie wyposażony w router z obsługą VPN, wzmacniacz odbiorczy kombajner antenowy oraz zasilacz z podtrzymaniem bateryjnym.

 

Poza zestawem przemienników zamawiany jest również mobilny system antenowy, składający się z pięciometrowego masztu teleskopowego o lekkiej konstrukcji oraz zestawu anten. Zamówienie dopełnia dostawa 54 radiotelefonów stacjonarnych (z zasilaczem), zgodnych z protokołem NXDN. Kolejną pozycją jest 16 zestawów do zdalnego sterowania radiotelefonami stacjonarnymi, na dystansie minimum 5 km.

 

Przewidywany budżet zamówienia to kwota 0,8 mln złotych brutto. Oferty należy składać do 12 listopada br. do godziny 11:00. Wysokość wymaganego wadium to 8000 zł. Zamówienie ma być zrealizowane do 15 grudnia br. Wymagana gwarancja na cały dostarczony system obejmuje standardowe 24 miesiące.

 

Źródło: katowice.uw.gov.pl