Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Straż Graniczna w Chełmie kupuje niewielki system DMR


Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych w Chełmie ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę wyposażenia dla Służby Celnej i Straży Granicznej. Zamówienie jest podzielone na 6 zadań, z których dla firm z branży radiokomunikacyjnej interesujące może być zadanie nr 5. Pozostałe zadania dotyczą dostawy sprzętu optycznego, urządzeń do badania autentyczności dokumentów i różnego rodzaju specjalistycznych akcesoriów kryminalistycznych.

 

straz-graniczna-sprawdzanie-dokumentow

Zadanie nr 5 dotyczy dostawy zestawu niedużego systemu łączności radiowej DMR który składa się z 14 radiotelefonów przenośnych, jednego radiotelefonu stacjonarnego i jednej stacji retransmisyjnej. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą być przystosowane do pracy zarówno w trybie analogowym, jak i w trybie cyfrowym, zgodnym ze standardem ETSI DMR, a także muszą być kompatybilne z radiotelefonami i stacjami bazowymi MOTOTRBO, posiadanymi dotychczas przez Straż Graniczną. Dodatkowe wymagania dotyczą maskowania korespondencji przy użyciu algorytmu ARC4 z kluczem o długości 40 bitów oraz możliwości ograniczenia dostępu do systemu postronnym użytkownikom, z wykorzystaniem funkcji RAS.Zleceniodawca wymaga, by radiotelefony ręczne mogły komunikować się ze sobą w trzech trybach, to znaczy bezpośrednio, za pośrednictwem pojedynczej stacji retransmisyjnej DR3000 lub za pośrednictwem jednej z wielu stacji retransmisyjnych, wchodzących w skład systemu IP Site Connect. Dotyczy to zarówno komunikacji głosowej jak i transmisji danych. Kolejnym wymaganiem jest możliwość wykorzystania funkcji Site Roaming w sytuacji, gdy któryś z użytkowników systemu IP Site Connect przemieszcza się między obszarami obsługiwanymi przez różne stacje retransmisyjne.

Radiotelefony ręczne mają być dostarczone wraz z antenami helikalnymi, wchodzącymi w skład fabrycznego kompletu. W opisie zamówienia nie ma żadnej informacji na temat dostaw anten dla stacji retransmisyjnych i radiotelefonu stacjonarnego. Jest jedynie wymóg dostarczenia kabla pozwalającego na połączenie stacji retransmisyjnej z akumulatorem rezerwowym.

Zamawiający wymaga by wszystkie dostarczone urządzenia były fabrycznie nowe, sprawne technicznie i objęte 24 miesięczna gwarancją. Gwarancja dotyczy wad materiałowych, konstrukcyjnych, a także parametrów użytkowych i funkcji określonych przez producenta.

Kryterium oceny ofert przez Zamawiającego stanowią: cena brutto (waga 90 pkt) i okres gwarancji (waga 10 pkt). Zamówienie musi być wykonane do dnia 23 grudnia 2015 r. Zleceniodawca nie przewiduje wpłacania wadium, oferty należy złożyć w Lubelskim Zarządzie Obsługi Przejść Granicznych w nieprzekraczalnym terminie do 10 listopada 2015 r. do godz. 12:00.

 

Źródło: lzopg.bip.mbnet.pl