Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cześci zamienne dla Staraży Miejskiej w Warszawie

 

Straż Miejska m. st. Warszawy zaprasza do składania ofert na dostawę podzespołów i części zamiennych, niezbędnych do utrzymania pełnej sprawności swojego systemu łączności radiowej. Pomimo, że nie jest to duże zamówienie warto na nie zwrócić uwagę, bo konserwacja i naprawy istniejących systemów radiokomunikacyjnych są równie ważne jak tworzenie nowych.

 

 warszawa-straz-miejska-patrol-pieszy

 

Zamówienie dotyczy dostawy anten bazowych (10 sztuk) i samochodowych (50 sztuk) na pasmo VHF (137 - 174 Mhz), kabla koncentrycznego oraz wtyków typu BNC i N na kable o różnej średnicy. Strażnicy chcą też zakupić obudowy i uchwyty na klipsy do radiotelefonów TETRA Motorola MTH800. Poza swoim systemem radiowym Kenwood NEXEDGE, SM korzysta również z TETRY należącej do stołecznego garnizonu Policji. Najprawdopodobniej chodzi w tym przypadku o współdziałanie z Policją w ramach wspólnego zabezpieczania imprez masowych mających miejsce w stolicy.

 

Jedynym kryterium wyboru ofert jest cena. Termin składania ofert: 30 października 2015 roku. Oczywiście szacowana wartość zamówienia nie przekracza ustawowe kwoty 30 000 Euro. Termin realizacji zamówienia to 14 dni kalendarzowych od zawarcia umowy.

 

Źródło: strazmiejska.waw.pl