Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Siltec rozbuduje system DMR dla Policji w Opolu

 

Firma Siltec Sp. z o.o. została ogłoszona zwycięzcą przetargu na rozbudowę systemu DMR dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Wartość zamówienia to prawie 90 tys zł brutto. W ramach projektu firma Siltec dostarczy 12 sprzętowych bram dostępowych oraz dokona aktualizacji oprogramowani dyspozytorskiego TRBOnet  i TRBOWatch. Bramy będą współpracować z radiotelefonami Motorola DM4601.

 

 system-dyspozytorski-opole-policja

 

TRBOnet jest oprogramowaniem zarządzającym stosowanym w sieciach radiokomunikacyjnych używających cyfrowych urządzeń DMR (Digital Mobile Radio), dostarczanych przez Motorola Solutions na rynki całego świata pod marką MOTOTRBO. Aplikacja działa na platformie Windows w architekturze typu klient-serwer i umożliwia monitoring wszelkiego ruchu w systemach DMR MOTOTRBO, takich jak IP Site Connect, Capacity Plus, Linked Capacity Plus, Connect Plus, jak również na pojedynczych ripiterach. Oprogramowanie umożliwia podgląd transmitowanych danych GPS, wiadomości tekstowych, danych systemowych, danych wysyłanych przez terminal podczas rejestracji w systemie, numerów identyfikacyjnych radiotelefonów, jak również pozwala na monitoring transmisji głosowych, które dodatkowo jest w stanie nagrywać.

 

Firma NEOCOM jest czołowym w świecie partnerem aplikacyjnym firmy Motorola Solutions, tworzącym oprogramowanie dla sieci radiowych wykorzystywanych zarówno przez służby bezpieczeństwa publicznego, jak również instytucje i przedsiębiorstwa sektora komercyjnego.

 

Źródło: www.opolska.policja.gov.pl