Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ELEKTRIT rozbuduje system NEXEDGE stołecznej Straży Miejskiej

 

Firma ELEKTRIT, autoryzowany dystrybutor marki Kenwood w Polsce, została wybrana w przetargu na wynajem trzech stacji trankingowych systemu NEXEDGE dla Straży Miejskiej w Warszawie. Każda z nowych stacji będzie wyposażona w 3 kanały radiowe i pozwoli na zwiększenie zasięgu obecnej sieci łączności o kilka dzielnic znajdujących się poza centrum Warszawy. Po 3 latach wynajmowane stacje bazowe przejdą na własność Straży Miejskiej.

 

 Kenwood-NEXEDGE-straz-miejska-warszawa

Oprócz stacji bazowych zamawiający wynajmie też 450 radiotelefonów Kenwood NEXEDGE różnego typu (przenośne, bazowe, przewoźne) oraz ładowarki i zapasowe akumulatory. Wartość oferty złożonej przez firmę Elektrit wynosi 2,66 mln złotych i mieści się w założonym przez SM budżecie.

 

Obecnie Straż Miejska eksploatuje system złożony z 5 stacji bazowych Kenwood NX-700 w którym pracuje około 160 radiotelefonów przenośnych oraz 20 przewoźnych. NEXEDGE pracuje również w Biurze Ochrony Rządu oraz na Stadionie Narodowym, wypierając z niego system GoTa CDMA Polkomtela.

 

Źródło: strazmiejska.waw.pl

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów  Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.