Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kolejne zakupy radiotelefonów kamuflowanych DMR przez Policję

 

Komenda Głowna Policji ogłosiła kolejny przetarg na dostawę radiotelefonów kamuflowanych DMR. Tym razem przedmiotem zamówienia jest 187 kompletów wraz z akcesoriami a także 18 zestawów do programowania i strojenia tych radiotelefonów. Całość przeznaczona będzie dla służb kryminalnych. Szacowana wartość zamawianego sprzętu to około 1,2 mln zł netto.

 

 lacznosc-radiowa-kamuflowana

 

Oferowane urządzenia muszą być przystosowane do pracy w paśmie VHF, w istniejącym, cyfrowym systemie łączności radiowej zgodnym ze standardem ETSI DMR Tier II. Ponadto przewiduje się wykorzystanie tych samych radiotelefonów w sieciach łączności analogowej, z modulacją FM. Z tych względów radiotelefony muszą spełniać odpowiednie wymagania dotyczące kompatybilności.

 

Wraz z radiotelefonami mają być dostarczone standardowe akcesoria, takie jak zapasowe akumulatory, ładowarki, anteny przystosowane do odbioru sygnałów GPS. Ponadto mają być dostarczone akcesoria kamuflowane, takie jak induktory, pętle indukcyjne, zestawy Bluetooth, przewodowe i bezprzewodowe przyciski PTT, słuchawki, odbiorniki indukcyjne, dodatkowe interfejsy, anteny „sznurkowe” przeznaczone do ukrycia pod ubraniem. Lista akcesoriów jest obszerna, ponadto Zamawiający określa specyficzne wymagania dla każdego z jej elementów, dlatego krótkie omówienie tego tematu nie jest możliwe. Po szczegółowe dane odsyłamy do lektury SIWZ. Wszystkie akcesoria muszą prawidłowo współpracować z radiotelefonami w pełnym zakresie ich mocy wyjściowej i częstotliwości, zarówno w trybie cyfrowym jak i analogowym. Zwycięzca przeszkoli też 18 osób wytypowanych przez Zamawiającego.

 

Ocena ofert odbędzie się zgodnie z sześcioma kryteriami, wśród których najistotniejsze stanowi cena brutto (80%) i termin gwarancji na akcesoria kamuflowane (10%). Pozostałe kryteria o łącznej wadze 10% dotyczą szczegółów konstrukcyjnych urządzeń.

 

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 33 tys. zł. Ponadto Zamawiający zażąda od Wykonawcy który wygra przetarg wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 10% ceny całkowitej podanej w ofercie.

 

Oferty należy składać w Biurze Finansów KGP do dnia 22 października br. Zamówienie powinno być zrealizowane przed 15 grudnia br.

 

Źródło: przetargi.policja.pl