Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

2 mln na system DMR Tier III Simulcast wodociągów warszawskich

 

Warszawska spółka Xentia złożyła jedyną ofertę w przetargu dostawę, instalację i uruchomienie cyfrowego systemu łączności trankingowej w standardzie DMR III Simulcast dla Miejskiego Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie. Xentia jest dystrybutorem rozwiązań DMR Simulcast firmy Selex.

 

 xentia-mpwik-warszawa-dmr-selex-ecos-d-simulcast

 

Selex rozwija technologię Simulcast od pierwszych systemów analogowych FM i przeniósł ją na grunt systemów cyfrowych, zarówno dla systemów konwencjonalnych (DMR Tier II) jak i rozwiązań trankingowych (DMR Tier III).

 

Wybór standardu DMR III Simulcast podyktowany jest bardzo ograniczonymi zasobami częstotliwości zamawiającego. Docelowo przewiduje się instalację siedmiu stacji bazowych, w tym pięciu na terenie Warszawy i po jednej w rejonie Pruszkowa oraz Zalewu Zegrzyńskiego. Zamawiający udostępnia wykaz obligatoryjnych i opcjonalnych lokalizacji, w których mają być zainstalowane stacje bazowe. Jeśli okaże się to konieczne, przewiduje się budowę nowych masztów antenowych lub modernizację istniejących.

 

Firma Xentia Sp. z o.o. została założona w 2010 r. Specjalizuje się w dostarczaniu łączy radioliniowych w paśmie licencjonowanym oraz uwolnionym, systemów LMDS oraz systemów bezpieczeństwa. Firma ma w swojej ofercie rozwiązania TETRA i DMR, jednak dotychczas nie pochwaliła się żadnym spektakularnym wdrożeniem w zakresie profesjonalnej łączności radiowej. Na swym koncie spółka posiada kilka wdrożeń radiolinii cyfrowych dla Komendy Stołecznej Policji.

 

Wartość oferty to 1 964 925 zł brutto. Budżet zamawiającego nie jest znany.

 

Źródło: MPWiK