Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AKSEL dostarczy MOTOTRBO na Zamek Królewski w Warszawie

 

Rybnicka spółka AKSEL została wybrana w przetargu na modernizację i rozbudowę istniejącego, analogowego systemu łączności radiowej Zamku Królewskiego w Warszawie. Autoryzowany dystrybutor Motoroli dostarczy system MOTOTRBO, który będzie pracował w paśmie UHF 440–470 MHz. Wartość projektu to prawie 250 tys. złotych.

 

 zamek-krolewski-warszawa-mototrbo-logo-consel

Jednym z kluczowych wymogów była możliwość wykorzystywania starych analogowych radiotelefonów Motorola z serii GP, stąd też nowy przemiennik DR3000 MOTOTRBO będzie pracować w trybie analogowo-cyfrowym. Do floty starszych modeli radiotelefonów dołączy 36 najnowszych modeli przenośnych (w tym cztery z GPS) oraz dwa bazowe.


Nad całością pracy systemu będzie czuwała aplikacja dyspozytorska ConSEL, która umożliwi również lokalizowanie użytkowników radiotelefonów z odbiornikami GPS na mapach cyfrowych. Cały system będzie w pełni skalowany i umożliwi przyszłościową rozbudowę o nowe przemienniki oraz konsole dyspozytorskie. Wykonanie projektu obejmuje dostawę sprzętu wraz z montażem i pełnym wdrożeniem systemu oraz szkoleniem użytkowników.

 

System dyspozytorski ConSEL jest rozwijany od 2009 roku i oferuje pełną funkcjonalność radiotelefonu DMR MOTOTRBO z poziomu aplikacji. Pozwala na zdalne sterowanie i tworzenie grup oraz indywidualnych numerów. Zapewnia dostęp do radiotelefonu oraz stanowi w pełni funkcjonalny rejestrator rozmów, umożliwiając również transmisję głosu i danych. Rozbudowane funkcje lokalizacyjne AVL (śledzenie, historia) czy współpraca z mapami Google Earth, Emapa, mapami rastrowymi umożliwiają łatwą wizualizację obiektów wraz z aktualną pozycją

 

Źródło: zamek-krolewski.pl

 

O firmie AKSEL sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.
Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.