Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowe Ruchome Stanowisko Dowodzenia dla Policji

 

Firma Wawrzaszek ISS wygrała ogłoszony przez Komendę Główną Policji przetarg na dostawę "Ruchomego Stanowiska Dowodzenia". Auto będzie najprawdopodobniej wykorzystywane do koordynowania pracy sił Policji podczas zabezpieczania różnego rodzaju imprez masowych i innych sytuacjach generujących potencjalne zagrożenie. Wartość projektu to prawie 1,2 mln złotych.

 

 ruchome-stanowisko-dowodzenia-policja

 

RSD posiada m.in.: systemy łączności telefonicznej i radiowej, system monitoringu wizyjnego, który pozwala przekazywać obraz i dźwięk drogą radiową, system rejestracji wszelkiej korespondencji. Zasilanie pojazdu umożliwia pracę w dowolnych warunkach terenowych. W klimatyzowanym przedziale sztabowym będzie mogło pracować jednocześnie sześć osób.

 

Ponadto w wyposażeniu pojazdu nie zabraknie monitorów, kamery szybkoobrotowej PTZ, tabletu, wielofunkcyjnego urządzenia biurowego oraz sprzętu sieciowego i komputerów.

 

Na sprzęt łączności składa się stacja retransmisyjna DMR na pasmo VHF oraz radiotelefony przewoźne (3 sztuki) w tym jeden w wersji rozdzielnej. Co ciekawe brak jest w wymaganiach radiotelefonów przenośnych.

 

Zamawiający wymagał wniesienia wadium w kwocie 20 000 zł. Pojazd ma zostać dostarczony do 21 grudnia 2015 roku. O wyborze oferty w 85% zdecydowała cena, zaś pozostałe 15% określało współczynnik masy pojazdu gotowego do jazdy do maksymalnej mocy netto silnika.

 

Źródło: przetargi.policja.pl