Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przetarg na podziemny system łączności bezprzewodowej w Kopalni "Piast"

 

Kopalnia Węgla Kamiennego "Piast" ogłosiła przetarg na zbudowanie systemu łączności bezprzewodowej na trasach kolei podziemnej na poziomie 650m. System będzie oparty na technologii kabla promieniującego (cieknącego), działającego jako antena w paśmie VHF, o niebagatelnej łącznej długości 13 kilometrów !

 

W ramach zamówienia zwycięska firma dostarczy stację bazową VHF zintegrowaną z ogólnokopalnianą siecią telefoniczną, stanowisko komputerowe do nadzoru i diagnostyki systemu, 1 radiotelefon stacjonarny oraz 30 ręcznych, iskrobezpiecznych, spełniających normę ATEX.

 

Kopalnia-wegla-kamiennego-2.jpg

 

Stacja bazowa VHF musi posiadać minimum 4 kanały radiowe z możliwością rozbudowy do min. 32, możliwość uruchomienia transmisji video oraz zasilanie gwarantowane na co najmniej 4 godziny.

 

Potencjalny oferent musi wykazać się podobnym referencyjnym projektem o wartości nie mniejszej niż 800 000 zł netto. Kwota wymaganego wadium to 16 000 zł. Oferty należy składać do godziny 9:00 24.07.2012.

 


Źródło i fot: 121200673/01 Zabudowa systemu łączności bezprzewodowej na trasach kolei podziemnej na poziomie 650m w KW S.A. Oddział KWK "Piast"