Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Stołeczna Straż Miejska wynajmie stacje trankingowe NEXEDGE

 

Stołeczna Straż Miejska ogłosiła przetarg na wynajem trzech stacji bazowych trankingowego systemu cyfrowej łączności radiowej. Nowe stacje mają uzupełnić zasięg obecnie eksploatowanego systemu Kenwood NEXEDGE, który składa się z pięciu wielokanałowych stacji bazowych. Strażnicy miejscy chcą uzyskać 95% pokrycie propagacyjne w okolicach Warszawy ze szczególnym uwzględnieniem dzielnic: Białołęka i Targówek, Ursus i Bemowo oraz Wawer i Wesoła.

 

 straz-miejska-warszawa-cwiczenia-ratownicze

 

Każda z nowych stacji będzie wyposażona w 3 kanały radiowe. Dostawca będzie odpowiedzialny za uzyskanie niezbędnych zezwoleń na nowe częstotliwości radiowe od UKE. Usługa wynajmu jest swego rodzaju novum w branży ponieważ dotychczas wszystkie zamówienia dotyczyły zakupu systemu na własność a nie wynajmu. Co ciekawe wynajmowany system przejdzie po 36 miesiącach na własność Straży Miejskiej.

 

Rozbudowany o nowe stacja bazowe system powinien obrazować w czasie rzeczywistym pozycje radiotelefonów przenośnych i przewoźnych w systemie zarządzania flotą i monitoringu GPS. Nowe stacje muszą być też zintegrowane z istniejącymi rejestratorami korespondencji IP/CTI firmy TRX. Po rozbudowie systemu wykonawca przeszkoli cztery osoby z zakresu obsługi technicznej i administracji systemu.

 

Wybór miejsc do instalacji nowych stacji bazowych został poprzedzony bardzo dokładnymi pomiarami natężenia pola elektromagnetycznego, które zostały wykonane przez Mobilne Laboratorium Badawcze (MLB) Instytutu Łączności.

 

Oprócz stacji bazowych zamawiający chce wynająć również:

  • 200 radiotelefonów przenośnych,
  • 100 radiotelefonów bazowych,
  • 150 radiotelefonów przewoźnych,
  • 20 ładowarek szcześciopozycyjnych,
  • 100 akumulatorów zapasowych.

Szacunkowa wartość zamówienia to kwota 2,7 mln złotych brutto. Na realizację przedmiotu zamówienia zwycięzca będzie miał 41 miesięcy, licząc od daty podpisania umowy. O wyborze zdecyduje cena (90%) oraz termin realizacji (10%). Oferty należy składać do poniedziałku, 14 września br., do godziny 10:00.

 

Źródło: strazmiejska.waw.pl