Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W olsztyńskim pogotowiu nowy przetarg na instalację antenową

 

Dziś Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie ogłosiła przetarg ZP42/2012 zatytułowany "System łączności radiowej". Nazwa przetargu chyba trochę na wyrost. Po zapoznaniu się w treścią SIWZ dochodzimy do wniosku, że przedmiotem postępowania jest sama instalacja antenowa. Przetarg obejmuje dostawę i montaż 12 anten VHF (wraz z fiderami antenowymi) niezbędnych do zapewnienia łączności z zespołami wyjazdowymi pogotowia ratunkowego na terenie województwa Warmińsko – Mazurskiego.

 

Pogotowie-Olsztyn-masz-radiowy.jpg

Anteny są na tyle dokładnie opisane, że w specyfikacji zawarto nawet wymóg posiadania czterech przeciwwag o długości 1/4 fali. Ciekawe co w przypadku, gdy jakaś firma będzie chciała zaoferować anteny o tej samej funkcjonalności z trzema przeciwwagami? Wątpliwości rozwieją zapewne dodatkowe zapytania przetargowe.

 

Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie również sprawdzenie poprawności działania przedmiotu zamówienia oraz dostarczenie dokumentacji technicznej wykonawczej oraz powykonawczej wraz z dokumentacją zdjęciową.

 

Oferty należy składać do 25.07.2012 do godziny 09:00. Warto dodać, że łączność WSPR Olsztyn oparta jest na cyfrowym systemie MOTOTRBO.

 

Zachęcamy również do przeczytania artykułu p.t. Konsole dyspozytorskie w olsztyńskim pogotowiu.

 

Źródło i fot: http://pogotowie.olsztyn.sisco.info/?id=1494