Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pyrylandia dostarczy radiotelefony szkoleniowe dla PKP PLK

 

Firma Pyrylandia Sp. z o.o. złożyła jedyną ofertę w przetargu na “Dostawę, montaż i uruchomienie radiotelefonów szkoleniowych”, tak więc to ona zrealizuje wymienione zamówienie dla PKP Polskich Linii Kolejowych.

 

Pociąg PKP i wskaźnik kanału radiowego

 

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie 8 sztuk zestawów radiotelefonów bazowych wraz z systemami sztucznego obciążenia. Każdy zestaw składa się z nadajnika, manipulatora, zasilacza i rejestratora rozmów VR-M3 wraz z odbiornikiem czasu rzeczywistego. Po dwa takie zestawy trafią do Zakładów Linii Kolejowych w Krakowie, Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie i Wrocławiu.

 

Radiotelefony muszą być kompatybilne ze sprzętem radiowym dotychczas stosowanym w kolejowej radiotelefonicznej sieci pociągowej, tj. sieci analogowej FM pracującej w paśmie 150 MHz. Terminale mają też obsługiwać dodatkowe funkcje wykorzystywane w kolejowej radiołączności, takie jak wywołania selektywne w systemie CTCSS, nadawanie i odbiór sygnału “ALARM” (Radio-Stop) oraz nadawanie i odbiór sygnału identyfikacji (stały 5-znakowy numer wewnętrzny + programowany 5-znakowy numer funkcyjny)

 

Na realizację zamówienia Pyrylandia ma czas do 15 grudnia br.

 

Źródło: zamowienia.plk-sa.pl