Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Trzy oferty na modernizację łączności BOA

 

Wpłynęły trzy oferty do Komendy Głównej Policji w przetargu na modernizację systemu łączności Biura Operacji Antyterrorystycznych (BOA). Z zestawienia widać, że policyjni specjaliści za bardzo ścisnęli dostępny budżet bo wszystkie przedstawione propozycje się w nim nie mieszczą. Z dużą dozą prawdopodobieństwa będziemy mieć do czynienia z aukcją elektroniczną, która ostatecznie wyłoni zwycięzcę.

 

 boa-biuro-operacji-antyterorystycznych-cwiczenia

Złożone oferty to:

  • RADMOR S.A. – 388 866,96 zł brutto (gwarancja 36 miesięcy)
  • ELNEX – 450 349,74 zł brutto (gwarancja 24 miesięcy)
  • RTcom S.C. – 393 900,00 zł brutto (gwarancja 36 miesięcy)

Maksymalny dostępny budżet to 342 019,94 zł brutto. Zakładając, że wszystkie trzy oferty nie zawierają braków i błędów to można założyć, że o ostatecznym wyborze zdecyduje aukcja elektroniczna.

 

Główna walka rozegra się pomiędzy dwoma dystrybutorami Hytery, firmami RADMOR i RTcom. Ale nie wiadomo czy będą w stanie zejść poniżej założonego przez policję budżetu.

 

Zwycięzca dostarczy w ciągu 60 dni 70 kompletów radiotelefonów przenośnych DMR, które muszą być kompatybilne z posiadanymi przez policję stacjami retransmisyjnymi Motorola DR3000 oraz Hytera RD985. Każdy z 70 kompletów będzie wyposażony w nakarkowy ochronnik słuchu, przystosowany do użytkowania w warunkach bojowych. Wśród wymagań ochronnika jest możliwość użytkowania bez hełmu, złącze NEXUS, automatyczne tłumienie dźwięków otoczenia (np. wystrzałów i wybuchów).

 

 

Źródło: przetargi.policja.pl