Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PAŻP zamawia zestawy słuchawkowe dla kontrolerów lotów

 

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (PANSA) ogłosiła przetarg na modernizację środków łączności radiowej w sześciu swoich lokalizacjach. Modernizacja będzie polegać na dostosowaniu zestawów rozmownych (specjalistycznych słuchawek z mikrofonem i przyciskiem PTT na kablu) do systemów komunikacji głosowej użytkowanych w obiektach PAŻP.

 

Samolot pomiarowy PAŻP, "Papuga"

 

Łącznie wykonawca dostarczy 61 zestawów rozmownych, które trafią do Warszawy (35 szt.), Gdańska (5 szt.), Poznania (9 szt.), Rzeszowa (4 szt.), Wrocławia (6 szt.) i Łodzi (2 szt.). Zestawy mają współpracować z systemem Schmid ICS 200/60 (Łódź) lub Frequentis 3020X 7.0 (pozostałe lokalizacje) i składać się ze słuchawki dwuusznej z rozbiciem na dwa kanały dla lewego i prawego ucha, mikrofonu wysokiej klasy z redukcją szumów oraz przycisku PTT na przewodzie.

 

Termin składania ofert upływa 5 sierpnia o godz. 10:00. Punkty będą przyznawane za cenę (waga 85%) i termin wykonania (waga 15%), który nie może być dłuższy niż 5 miesięcy. Zamawiający wymaga od oferentów wniesienia wadium w wysokości 5 tys. zł, a od wybranego wykonawcy dodatkowo zabezpieczenia w wysokości 10% całkowitej ceny brutto podanej w ofercie.

 

Źródło: bip.pansa.pl Fot.: pansa.pl