Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RTcom złożył najlepszą ofertę na radiotelefony kamuflowane DMR dla Policji

 

W przetargu na dostawę radiotelefonów kamuflowanych DMR z akcesoriami wpłynęły dwie oferty. Swoje propozycje złożyła firma RTcom, na kwotę 2,49 mln zł, brutto oraz konsorcjum Covertech i MAW Telecom na kwotę 4,55 mln zł brutto. Policja zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia maksymalnie 3,85 mln zł brutto.

 

hytera-sonic-radiotelefon-kamuflowany-DMR-policja

 

Oferta RTcom, autoryzowanego dystrybutora firmy Hytera, została oparta o radiotelefony kamuflowane Hytera X1e, akcesoria Sonic Communications i anteny kamuflowane Procom.

 

Obaj oferenci zaakceptowali termin wykonania zamówienia oraz warunki płatności. Zaoferowana gwarancja w obu ofertach jest taka sama i wynosi odpowiednio: 24 miesiące na radiotelefony, 36 miesięcy na akcesoria kamuflowane, 24 miesiące na zestawy do programowania oraz 12 miesięcy na akumulatory.

 

Przedmiotem dostawy jest 380 radiotelefonów kamuflowanych DMR Tier II na pasmo VHF wraz z ukompletowaniem i akcesoriami kamuflowanymi. Urządzenia muszą posiadać m.in. moduły Bluetooth i GPS, obsługę maskowania korespondencji radiowej z algorytmem ARC4 i kluczem o długości 40 bitów oraz maksymalną moc nadawczą co najmniej 5 W. Zwycięzca dostarczy również 34 zestawów do programowania i strojenia ww. radiotelefonów.

 

Źródło: własne, KGP Fot. RTcom