Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

TRX S.C. zrealizuje Zintegrowanego Systemu Łączności dla KPP Myślibórz

 

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie poinformowała o udzieleniu firmie TRX S.C. Renata Kryńska, Kazimierz Kryński zamówienia na dostawę, instalację i uruchomienie Zintegrowanego Systemu Łączności cyfrowo-analogowej dla KPP Myślibórz. Oferta tego przedsiębiorstwa była jedyną, jaka wpłynęła w przetargu.

 

KPP w Myśliborzu

 

Zamówienie obejmuje dostawę następujących urządzeń:

 

  • 3 kpl. Radiowych Paneli Dyspozytorskich – komputerów panelowych. W skład każdego kompletu zintegrowane konsole dyspozytorskie w postaci komputerów typu all-in-one z wyposażeniem. Na konsolach ma zostać zainstalowane oprogramowanie komunikujące się z modułem zdalnego sterowania łącznością radiową przy pomocy łącza IP i pozwalające m.in. na prowadzenie łączności radiowej, monitorowanie stanu połączeń radiowych oraz odbieranie pozycji GPS stacji ruchomych i ich wizualizację na mapie.
  • 3 modułów radiokomunikacyjnych opartych o radiotelefon Motorola DM4601 lub równoważny oraz zestawu do programowania tych modułów.
  • modułu retransmisyjnego składającego się z trzech stacji retransmisyjnych współpracujących z sobą poprzez sieć Ethernet.
  • kompletu radiolinii wraz z instalacją i wizowaniem, na potrzeby przyłączenia modułu retransmisyjnegodo sieci Ethernet pomiędzy Komisariatem Policji, a internatem w Barlinku.
  • cyfrowego rejestratora rozmów telefonicznych z rejestracją 6 kanałów rozmównych VoIP, 2 linie ISDN czyli 4 kanałów rozmównych, oraz 2 kanały analogowe.

 

Urządzenia radiokomunikacyjne muszą współpracować z eksploatowanymi już w szczecińskiej KWP radiotelefonami przewoźnymi DM3601 i DM4601 oraz noszonymi DP3601.

 

Wykonawca przeprowadzi też warsztaty dla min. 6 osób wskazanych przez zamawiającego. Ich tematyka będzie obejmować obsługę dostarczonych konsol oraz zewnętrznego systemu rejestracji korespondencji.

 

Cena całości zamówienia wynosi 217 147,89 zł brutto, a termin jego realizacji upływa 21 dni od podpisania umowy z wykonawcą.

 

Źródło: bip.szczecin.kwp.policja.gov.pl