Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ARTCOM dokona pełnej cyfryzacji systemu radiowego Wojewody Dolnośląskiego

 

Oferta firmy ARTCOM została wybrana przez Dolnośląski Urząd Wojewódzki w przetargu na przebudowanie systemu radiowego z analogowo-cyfrowego na w pełni cyfrowy w ramach sieci Zarządzania Wojewody Dolnośląskiego. Jest to już drugi etap przebudowy. Pierwszy, przeprowadzony we wrześniu 2014 roku, polegał na migracji z systemu analogowego do analogowo-cyfrowego. Aktualnie użytkowany system dyspozytorski Multikom 2 firmy Elvys zostanie ponadto rozbudowany o kolejny wyniesiony radiotelefon bazowy, zainstalowany na poddaszu budynku urzędu.

 

Wroclaw-Urzad-Wojewodzki

 

Oferta ARTCOM opiewa na 150 tys zł brutto. W ramach tej kwoty zostanie dostarczonych 30 radiotelefonów bazowych MOTOTRBO wraz z zasilaczami. Zostaną one zainstalowane w poszczególnych starostwach powiatowych. Przewidywana rozbudowa systemu dyspozytorskiego Multikom 2 zakłada instalację kolejnego radiotelefonu bazowego jako stacji wyniesionej połączonej za pomocą istniejącej sieci IP.

 

Przebudowa systemu ma zostać wykonana do 30 czerwca br.

 

Źródło: bip.duw.pl

 

O firmie ARTCOM (www.artcom.net.pl)

Artcom-logoFirma ARTCOM od 1997 roku zajmuje się profesjonalnymi systemami radiokomunikacyjnymi. Działa w zakresie kompleksowego projektowania i budowy sieci ruchomej radiokomunikacji lądowej, sprzedaży i serwisu urządzeń oraz okresowego wynajmu radiotelefonów. Firma koncentruje się na zaproponowaniu klientowi rozwiązania dopasowanego do potrzeb. Oferuje fachowe doradztwo i konsultacje.