Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Straż Graniczna kupi 500 smartfonów

 

Komenda Główna Straży Granicznej ogłosiła przetarg na dostawę urządzeń końcowych do systemu telekomunikacyjnego. Pod tym dość enigmatycznym terminem kryje się zakup 500 telefonów typu smartfon. W ramach zamówienia zostaną zakupione trzy rodzaje aparatów, które nie mogą posiadac blokady SIMLOCK.

 

 smartfon-straz-graniczna-przetarg

Pierwsza grupa to telefony o przekątnej wyświetlacza 5,3 cala (rozdzielczość minimalna 1280x720 pikseli) wyposażone w system operacyjny Android w wersji minimum 4.4 z baterią o pojemności co najmniej 2500 mAh. Wśród wymaganych akcesorii dodatkowych jest dedykowane etui ochronne, zestaw słuchawkowy, ładowarka i kabel USB.

 

Druga grupa (300 sztuk) to smartfony z ekranami m.in. 4,7 cala i systemem operacyjnym Windows Phone w wersji min. 8.1 (lub równoważnego pozwalającego na instalację bezpłatnego, dedykowanego systemu nawigacji, którego obsługa nie wymaga transferu danych).

 

Trzecia grupa obejmuje 100 aparatów z wyświetlaczem min. 4,5 cala i systemem operacyjnym Android w wersji m.in. 4.4. Smartfony z dwóch ostatnich grup muszą pozwalać na korzystanie z dwóch kart SIM (lub działać w trybie podwójnej gotowości) tzw. Dual SIM.

 

Wymagane wadium w przetargu wynosi 10 000 zł. Oferty będą przyjmowane do 29 kwietnia br. Głównym kryterium wyboru (80 %.) będzie cena. W pozostałej części o wyborze zwycięskiej oferty decydował będzie czas realizacji zamówienia, który nie może przekraczać 90 dni. Smartfony muszą być objęte 24 miesięczną gwarancją producenta na terenie Polski.

 

Źródło: SG, rpkom.pl