Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pięć ofert na opracowanie studium wykonalności GSM-R

 

PKP Polskie Linie Kolejowe otworzyły oferty w przetargu na opracowanie studium kolejnego etapu budowy sieci systemu GSM-R na polskiej sieci kolejowej. Złożyło je pięć podmiotów. Studium powinno wykazać, że wybrany wariant realizacji inwestycji i zakres projektu jest korzystny dla społeczeństwa i powinien być przedmiotem dofinansowania.

 

 PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

 

Do PKP PLK wpłynęły oferty od pięciu firm i konsorcjów. Najtańszą złożył Zespół Doradców Gospodarczych TOR. Oferta opiewa na kwotę 424 350 zł brutto. Oferty złożyły również: Biuro Realizacji Inwestycji KOLTECH (709 tys. zł), konsorcjum IDOM INGENIERIA (883 tys. zł), KV Projekty Inżynieryjne (1,2 mln zł) i WYG Consulting (845 tys. zł).

 

Termin realizacji zamówienia to 296 dni od podpisania kontraktu. Oferta najkorzystniejsza ekonomicznie zostanie wybrana z uwzględnieniem kryteriów ceny (80%) i skrócenia terminu realizacji pierwszego etapu zamówienia (20%).


Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji studialnej, na którą składa się Studium Wykonalności wraz z modelem finansowo-ekonomicznym oraz harmonogramem Gantta i harmonogramem rzeczowo-finansowym dla projektu „Budowa infrastruktury systemu GSM-R na liniach kolejowych zgodnych z harmonogramem NPW ERTMS, Faza II – Budowa".

 

Źródło: zamowienia.plk-sa.pl, rynek-kolejowy.pl