Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

CPI powtórzyło wybór oferty na modernizację systemów Policji

 

Po tym jak Centrum Projektów Informatycznych zawiadomiło o unieważnieniu wyboru najkorzystniejszej oferty w przetargu na modernizację systemów TETRA dla Policji, dziś dowiedzieliśmy się że dokonano ponownej oceny i wyboru oferty. Tak samo jak za pierwszym razem maksymalną ilość punktów (100) otrzymało konsorcjum firm MAXTO i IP Connect.

 

 CPI-modernizacja-systemow-tetra-policja

 

Wcześniejsze unieważnienie było efektem orzeczenia KIO które nakazała anulowanie wyboru oferenta i ponownie rozpatrzenie złożonych ofert. Wszystko wskazuje więc na to, że umowa na realizację tego projektu zostanie podpisana o ile nie pojawią się dalsze protesty w postępowaniu. Zadaniem zwycięskiego tandemu firm będzie wymiana całej infrastruktury systemów TETRA pracujących obecnie w Warszawie, Krakowie i Szczecinie. Obecny system Motorola Dimetra IP w wersji 3.8 zostanie najprawdopodobniej zastąpiona przez najnowsze wydanie systemu TetraNode holenderskiej firmy Rohill, której wyłącznym partnerem w Polsce jest IP Connect.

 

Źródło: CPI, Tetraforum.pl