Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Opublikowano SIWZ do przetargu na 800 radiotelefonów dla SOK

 

Opublikowano już SIWZ do “reaktywowanego” przetargu na cyfrowe radiotelefony Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei, o którym niedawno pisaliśmy. Pierwotnie przetarg ten rozpisano w 2013 roku, lecz wtedy nie udało się wyłonić zwycięzcy.

 

sok-funkcjonariusze-z-psami

 

Identycznie jak przed dwoma laty, przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja:

  • 98 szt. radiotelefonów stacjonarnych,
  • 102 szt. radiotelefonów przewoźnych z antenami,
  • 600 szt. radiotelefonów przenośnych,
  • 100 szt. ładowarek samochodowych

oraz przeszkolenie 18 pracowników SOK.

 

Radiotelefony mają pracować w trybie DMR Tier II i analogowym FM w paśmie częstotliwości 150–156 MHz i posiadać m. in. zintegrowany odbiornik GPS (przewoźne i przenośne), możliwość zaprogramowania co najmniej 16 kanałów radiowych, obsługę maskowania korespondencji w trybie cyfrowym z kluczem 40-bitowym, możliwość wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych. Muszą także współpracować funkcjonalnie z będącymi już na wyposażeniu SOK radiotelefonami przenośnymi Motorola DP3401 oraz przewoźnymi Motorola DM3401 i DM3600. Zamawiający, czyli PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., wymaga objęcia dostarczonego sprzętu co najmniej 24-miesięczną gwarancją.

 

Zgodnie ze specyfikacją zamówienia, radiotelefony będą dostarczane do poszczególnych placówek SOK-u nie dłużej niż przez 3 miesiące od podpisania umowy. Do każdej z 98 komend regionalnych i posterunków SOK na terenie całego kraju trafi jeden radiotelefon stacjonarny, natomiast radiotelefony przewoźne, przenośne i ładowarki zostaną rozdysponowane pomiędzy 17 komendami regionalnymi.

 

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie oferenci, którzy wniosą wadium w wysokości 30 tys. zł i wykażą stosownymi dokumentami, że w okresie ostatnich trzech lat zrealizowali lub są w trakcie realizacji dostawy radiotelefonów cyfrowych o wartości co najmniej 600 tys. zł.

 

Oferty można składać do 21 kwietnia br. do godz. 10:00. Ich ocena będzie prowadzona względem ceny (waga 90%) i długości okresu gwarancji (waga 10%). Jeśli zostaną złożone co najmniej trzy niepodlegające odrzuceniu oferty, zamawiający w celu wyłonienia wykonawcy przeprowadzi aukcję elektroniczną, w której jedynym kryterium będzie cena oferty.

 

Źródło: zamowienia.plk-sa.pl Fot. kgsok.pl