Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wyniki w przetargu dla Straży Pożarnej w Wałbrzychu

 

13 czerwca 2012 roku Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu ogłosiła przetarg nieograniczony na "Dostawę i montaż systemu zintegrowanej dyspozytorskiej łączności radiowej". Przedmiotem postępowania była dostawa 6 zestawów radiotelefonów analogowych pracujących w paśmie VHF wraz ze sterownikami wyniesionymi, kompletnym systemem antenowym, zasilaczami buforowymi oraz usługą szkoleniową i serwisem gwarancyjnym.

  Komenda-PSP-Walbrzych-logo.jpg

 

W załącznikach do SIWZ można zapoznać się z architekturą całego systemu, wraz ze szczegółowym opisem wydzielenia modułów radiowych radiotelefonów od części sterującej. Zasada działania zbliżona jest do znanej z urządzenia SGM5 dostarczane m.in. przez firmę TRX z Białegostoku, które pozwala sterować wszystkimi funkcjami radiotelefonu na odległość za pomocą jednej pary telefonicznej.

 

W ustawowym terminie składania ofert (do 22.06.2012, godzina 11:30) wpłynęła tylko jedna oferta od firmy Jarexs z Legnicy na kwotę 86799,00 zł brutto. Trzeba przyznać, że kwota ta doskonale wpisuje się w przewidziany budżet, który wynosi dokładnie 86828,40 zł brutto. Należy pogratulować zwycięzcy doskonałej precyzji w kalkulacji oferty.

Szczegóły przetargu dostępne pod adresem: http://www.straz.walbrzych.pl/przetarg_3.html

 

Źródło: PSP Wałbrzych,