Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Radiotelefony TETRA dla Policji w Szczecinie

 

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie ogłosiła przetarg na zakup i dostawę radiotelefonów przenośnych i samochodowych systemu TETRA. Przedmiotem postępowania jest 45 kompletów radiotelefonów w wersji przenośnej oraz 11 kompletów w wersji przewoźnej. Wymagana jest zgodność z eksploatowaną w Szczecinie infrastrukturą Motorola Dimetra IP v 3.8. (w tym statyczne szyfrowanie SCK TEA 1). Poza samymi radiotelefonami zwycięski oferent dostarczy komplet specjalistycznych kabli i interfejsów do programowania i wprowadzania kluczy szyfrujących z urządzenia KVL 3000 Plus.

 

 motorola-mtm5400

Szczegóły zamówienia to:

  • 11 kompletów radiotelefonów przewoźnych serii MTM5000 lub równoważnych. Ukompletowanie: mikrofonogłośnik typu „gruszka” niezbędne złącza i przewody, dokumentacja i świadectwo zgodności.
  • 45 kompletów radiotelefonów przenośnych MTP3000 lub równoważnych. W komplecie: ładowarka dwukieszeniowa, do ładowania radiotelefonu i/lub samej baterii.

Zamawiający wymaga udzielenia 24-miesięcznej gwarancji na radiotelefony oraz 6-miesięcznej na akumulatory. Okres gwarancji będzie liczony od dnia podpisania protokołu odbioru ilościowego. Przewidywany termin dostawy: 29 grudnia 2014 roku. Zamawiający nie wymaga wniesienie wadium. Oferty należy składać do 12 grudnia br.

 

Źródło: bip.szczecin.kwp.policja.gov.pl