Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RADMOR dostarczy radiotelefony DMR dla Komendy Głównej Policji

 

Komenda Główna Policji rozstrzygnęła przetarg na dostawę radiotelefonów DMR Tier II i zestawów do ich programowania. Zamówienie zrealizuje firma RADMOR S.A., za kwotę 669 997 zł brutto. Oprócz Radmora, w przetargu brały udział firmy RTcom s.c. i Siltec Sp. z o.o., których oferty okazały się mniej korzystne.

 

Siedziba firmy RADMOR i logo DMR

 

Przedmiotem dostawy będzie 367 kompletów radiotelefonów noszonych DMR Tier II na pasmo VHF, z odbiornikiem GPS i obsługą maskowania korespondencji algorytmem ARC4 z kluczem 40-bitowym oraz 3 zestawy do programowania i strojenia tychże radiotelefonów.


RADMOR S.A. jest dystrybtorem sprzętu DMR firmy Hytera, tak więc po raz kolejny radiotelefony tego producenta trafią do polskiej Policji. Jest to warte odnotowania, gdyż jeszcze rok temu w policyjnej łączności DMR niepodzielnie panowały urządzenia firmy Motorola Solutions. Z radiotelefonów Hytera korzystają już komendy wojewódzkie w Katowicach i Łodzi oraz policjanci z województwa podlaskiego.

 

Źródło: przetargi.policja.pl