Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowy tester radiokomunikacyjny R8000 dla Policji

 

Firma DIGIMES, lider w zakresie techniki pomiarowej i nadawczej, dostarczy wszechstronny tester radiokomunikacyjny General Dynamics R8000 do Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Urządzenie zostanie dostarczone w konfiguracji DMR + łączność analogowa w ramach projektu dostawy sprzętu telekomunikacyjnego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego. Wartość umowy to 153 tysiące złotych.

 

tester-radiokomunikacyjny-R8000-policja-Radom

 

Będzie to już 4 urządzenie tego typu w polskiej Policji. W całej Polsce natomiast użytkowanych jest kilkanaście testerów R8000B w różnych konfiguracjach.

 

Tester R8000B oraz wcześniejsza wersja R8000 to jedyne na świecie przenośne urządzenia testowe przeznaczone do badania i obsługi sprzętu komunikacji radiowej w zakresie częstotliwości od 250 kHz do 3 GHz, które posiadają wszystkie niezbędne funkcje pomiarowe do radia analogowego i cyfrowego. Tester umożliwia pomiary systemów łączności pracujących w standardach TETRA, DMR, NXDN, APCO-25 i MOTOTRBO, a R8000B także dPMR.

 

Pełna specyfikacja urządzenia dostępna jest na stronie: http://www.digimes.pl/?p=90

 

Źródło: Digimes

 

O firmie DIGIMES (digimes.pl)

Digimes-Technika Pomiarowa i NadawczaWłaściciel firmy Robert Kościesza aktywnie działa w branży techniki pomiarowej i nadawczej od początku lat 90. W roku 2007 opierając się na zdobytym doświadczeniu założył firmę DIGIMES inwestując własne zaangażowanie oraz środki. Swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną wspomaga dostawców sprzętu i rozwiązań pomiarowych, z którymi związany jest od wielu lat. Główną działalnością firmy jest sprzedaż oraz usługi montażu i serwisu. Dodatkowo firma świadczy usługi wynajmu przyrządów pomiarowych także w zakresie pomiarów sieci analogowych i cyfrowych TETRA, GSM/GPRS/EDGE/UMTS, CDMA, EVDO, WLAN, WiFI, WiMAX oraz DAB i DVB T/H.