Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

KGP zamówi 54 telefony satelitarne

 

Komenda Główna Policji w Warszawie ogłosiła przetarg na dostawę i montaż 54 radiotelefonów satelitarnych oraz świadczenie usług telefonii satelitarnej. Urządzenia te trafią do KGP i KSP oraz do Komend Wojewódzkich na terenie całego kraju.

 

Telefon Iridium 9555 ze stacją dokującą

 

Przedmiot przetargu obejmuje dwa poniższe zadania.

Zadanie 1:

 1. dostawa 44 kpl. telefonów satelitarnych z anteną zewnętrzną i stacją dokującą oraz montaż i uruchomienie 43 z nich,
 2. dostawa 10 kpl. telefonów satelitarnych noszonych,
 3. świadczenie serwisu gwarancyjnego na sprzęt (telefony i ukompletowanie — 36 miesięcy, akumulatory do telefonów — 12 miesięcy) i montaże (12 miesięcy),
 4. przeprowadzenie instruktażu dla pracowników personelu Policji w zakresie użytkowania, podstawowej wiedzy o budowie, parametrów techniczno-funkcjonalnych, instalacji dostarczonych urządzeń i obsługi technicznej,
 5. opracowanie i dostarczenie zamawiającemu dokumentacji (projektu instalacyjno-wdrożeniowego i dokumentacji powykonawczej).

Zadanie 2:

Świadczenie usług telefonii satelitarnej w trybie 24/7 na terenie Unii Europejskiej. KGP nie precyzuje, w jakim systemie mają pracować ww. telefony, lecz wymaga, aby umożliwiały one wykonywanie połączeń głosowych w obydwu kierunkach pomiędzy nimi, a innymi telefonami satelitarnymi, telefonami w publicznej sieci telefonicznej oraz urządzeniami GSM, a także przesyłanie wiadomości SMS między telefonami satelitarnymi a telefonami z innych publicznych sieci teleinformatycznych. W ramach opłaty abonamentowej zamawiający musi mieć możliwość wykorzystania z każdego telefonu co najmniej 5 minut rozmów.

 

W przetargu mogą brać udział wyłącznie oferenci, którzy w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowali (w ramach jednego lub osobnych zamówień): dostawę min. 5 telefonów satelitarnych wraz ze świadczeniem usługi łączności satelitarnej przez okres co najmniej roku oraz montaż co najmniej dwóch telefonów satelitarnych w obiektach wraz z montażem anten zewnętrznych. Zamawiający wymaga także wniesienia wadium w wysokości 16 tys. zł.

 

Oferty w przetargu można składać do 28 października br. do godz. 9:30. Będą one oceniane względem następujących kryteriów (w nawiasach waga kryterium):

 • cena (60%),
 • cena abonamentu miesięcznego dla 1 telefonu satelitarnego (20%),
 • cena 1 minuty połączenia w sieci, poza abonamentem (5%),
 • cena 1 wiadomości SMS wysłanej do sieci, poza abonamentem (5%),
 • cena 1 minuty połączenia poza siecią (5%),
 • cena 1 wiadomości SMS wysłanej poza sieć (5%).

Termin wykonania zadania 1 to 17 grudnia br., natomiast zadanie 2 będzie realizowane maksymalnie przez 36 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru sprzętu z zadania 1.

 

Źródło: przetargi.policja.pl