Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Harris Corporation

Funkwer

Vertex Standard

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Oferty pracy w branży radiokomunikacji profesjonalnej

(Platan) C++ Developer

Platan Sp. z o.o. Sp. k. - logo firmy

Platan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.

Obecnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku:

C++ Developer

w Biurze Badań i Rozwoju Zintegrowanych Systemów Powiadamiania digitex®

Miejsce pracy: Sopot

Obowiązki:

  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu tworzenia oprogramowania
  • duży wpływ na zdefiniowanie i realizację własnej ścieżki kariery
  • możliwość awansów od młodszego programisty do szefa ważnego projektu
  • obowiązkowe kursy i szkolenia, które sam możesz również zaproponować
  • możliwość samodzielnego określenia swoich ulubionych aktywności i naszą pomoc w ich realizacji
  • dobrą i koleżeńską atmosferę, adekwatne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
  • prywatną opiekę medyczną

Nie znajdziesz u nas:

  • biurokracji i nadmiernej liczby procedur – cenimy twój czas,
  • nie wymagamy przygotowywania ogromnej ilości raportów, zbierania informacji i rejestrowania wszystkiego w systemie
  • nudy i rutyny

Wymagamy od Ciebie:

Przynajmniej na początku:

  • wykształcenia wyższego (lub ostatni rok studiów) o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja
  • tego, że programowanie jest Twoją pasją
  • bardzo dobrej znajomości programowania w języku C++ (OOP)
  • znajomości angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

Super będzie jeżeli:

  • znasz jedno ze środowisk programistycznych (QT, Eclipse , Borland)
  • masz w swoim rękawie asa, którego nie zawahasz się okazać – projekty potwierdzające Twoje zamiłowanie do programowania
  • znasz zagadnienia dotyczące sieci IP, interfejsów i protokołów komunikacyjnych TCP/IP, UDP
  • system Linux nie wyzwala w Tobie uczucia trwogi

Zastanów się jakie są Twoje plany na przyszłość i na czym najbardziej Ci zależy: na atmosferze, samodzielności, elastyczności, umiejętnościach, awansie czy może na pieniądzach? Jeśli nie wiesz czy nasza firma to miejsce dla Ciebie, po prostu spróbuj - jesteśmy pewni, że nie będziesz żałował.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania swoich ofert (CV i list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych do potrzeb rekrutacji) na adres:

Platan Sp. z o.o., Sp.k.
 ul. Platanowa 2, 81-855 Sopot

W aplikacji należy zamieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".