Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Funktel International

Vertex Standard

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Oferty pracy w branży radiokomunikacji profesjonalnej

(Platan) Specjalista ds. testowania i wdrożeń

Platan Sp. z o.o. Sp. k. - logo firmy

Platan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.

Obecnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. testowania i wdrożeń

w Biurze Badań i Rozwoju Zintegrowanych Systemów Powiadamiania digitex®

Miejsce pracy: Sopot

Obowiązki:

  • projektowanie i planowanie testów
  • tworzenie scenariuszy testowych
  • wykrywanie i analizowanie błędów w oprogramowaniu
  • nadzorowanie etapu usuwania błędów
  • raportowanie wyników testów
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym
  • generowanie dystrybucji oprogramowania
  • prowadzenie szkoleń dla klientów
  • wdrażanie rozwiązań u klienta

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane informatyczne)
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów związanych z wytwarzaniem oprogramowania
  • znajomość metod i technik testowania
  • znajomość systemów kontroli wersji oprogramowania (SVN, CVS)
  • znajomość systemów zarządzania błędami (Bugzilla)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języków skryptowych
  • praktyczna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania swoich ofert z dopiskiem - nr ref. DSP/T/pracuj/01/14 (CV i list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych do potrzeb rekrutacji) na adres:

Platan Sp. z o.o., Sp.k.
 ul. Platanowa 2, 81-855 Sopot

W aplikacji należy zamieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".